Karrier Hungária Kft.

Értékesítési És Marketing Vezető (Retail) (KH_101390)

Ingatlankezelés és létesítménygazdálkodás területén működő partnercégünk részére keresünk
Értékesítési és Marketing Vezetőt.

Feladatok:

  • Stratégia és üzleti terv megvalósítása, projektek lebonyolítása
  •  Részvétel a céges szintű stratégia megalkotásában
  • Kereskedelmi célok megvalósítása
  • Partnerkapcsolatok ápolása fejlesztése, kereskedelmi kapcsolatok szélesítése
  •  A céges szintű folyamatok koordinálása, a munkatársak szervezeti szintű menedzselése és fejlesztése
  •  Mutatószámok nyomon követése, költséggazdálkodás
  •  A céget érintő piaci változások gyors lekövetése, a válaszok operatív szintű menedzselése
  •  Változásmenedzselési folyamatok koordinálása
  • Új trendek kialakítása, piacfigyelés, versenytárselemzés

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  •  5 év vezetői tapasztalat - ebből min.  2 év értékesítési/kereskedelmi területen szerzett
  • Retail területen szerzett tapasztalat előny
  • Folyékony angol nyelvtudás
  •  Gyakorlatias operatív személyiség, aki képes stratégiában gondolkodni
  •  Rendszer és projektszemléletű gondolkodásmód
  •  Kiváló kommunikációs és interperszonális készségek

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő vállalat
  •  Összetartó csapat
  •  Folyamatos szakmai kihívások

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: WABERER S INTERNATIONAL NYRT