Ipari anyagvizsgálati berendezések értékesítésével több mint 28 éve foglalkozó cégünk, több, mint húsz elismert beszállító hivatalos és kizárólagos magyarországi képviselőjeként, kereskedelmi csapatunk támogatásához az alábbi munkakör betöltésére keresünk  munkatársat:

Értékesítési- és marketing szakreferens

Főbb feladatok

  • a sales csapat működésének támogatása
  • ügyfelekkel és beszállítókkal való kapcsolattartás
  • ajánlatok és megrendelések rögzítése, számlázás
  • a beérkező áru kezelése, a megrendelt termékek szállításra való előkészítése
  • Megrendelések leadása beszállítók részére, határidőre történő visszaigazolása,
  • Fuvarszervezése, számlázás és mindezen folyamatok nyilvántartása
  • projektek naprakész nyomon követése
  • Reklámanyagok megrendelésének, kiosztásának nyomonkövetése
  • LinkedIn és Facebook céges oldalak kezelése és követők gyűjtése
  • tartalomgyártás social media platformokra
  • Google Ads kampányok felülvizsgálata
  • kiállítások, belső rendezvények előkészítése és lebonyolítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kereskedelmi és/vagy marketing  végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Jó kommunikációs képesség, önálló munkavégzés,
    proaktivitás, pontosság és terhelhetőség
  • Csapatjátékos és egyben áttekintő szemlélet jellemzi
  • Termék értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Hasonló pozícióban, kereskedelemi és / vagy marketing területen szerzett min. 5 éves tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Műszaki érdeklődés
  • Alap SAP BO ismeretek
  • Német nyelvtudás
  • Főiskolai végzettség

Amit kínálunk:

  • Biztos és hosszú távú munkahely
  • Állandó kihívásokkal teli munkakör, folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
  • jó csapat, családias munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Egyéb juttatások: mobiltelefon, cafeteria, bónusz

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1213 Budapest, Puli sétány 2-4.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Cégnév: Grimas Ipari Kereskedelmi Kft.