ADAM TRANSPORT SERVICES Kft.

Magyar tulajdonú szállítmányozási cégként, foglalkozunk légi, tengeri, vasúti és közúti szállítások szervezésével. Ügyfeleinknek komplex logisztika megoldásokat nyújtunk egy szállítás kezdetétől egészen a végéig. Fiatalos dinamikus csapatunkba keresünk új munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

    Légi, tengeri, vasúti és közúti szállítmányozási ajánlatok / árkalkulációk készítése

    A meglévő ügyfélkör kezelése

    Új ügyfelek keresése, ügyféligények feltérképezése

    Alvállalkozókkal való kapcsolattartás, ártárgyalások bonyolítása

    Időszakos promóciók készítése és arculattervezése

    Napi adminisztráció

    Ügyfél látogatás

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Minimum középfokú végzettség

    Középfokú angol nyelvtudás

    Kiváló kommunikációs, meggyőző és kapcsolatteremtő képesség

    Ügyfél centrikus hozzáállás

    Önálló, felelősségteljes munkavégzés

    Értékesítői szemlélet és szorgalom

    Eredmény orientált és ambiciózus személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

    Értékesítési és/vagy ügyfélszolgálati területen szerzett gyakorlat

    Szállítmányozó vagy szolgáltató szektorban szerzett tapasztalat

    Felsőfokú végezettség

    B - kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

    Versenyképes fizetés

    Cafeteria

    Fiatalos csapat, modern munkakörnyezet

    Folyamatos fejlődés

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítmányozó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1103, BUDAPEST NOSZLOPY utca 16/A..

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér,étkezési jegy,mobiltelefon,cafeteria

Fényképes önéletrajzát fizetési igénnyel várjuk a megadott mailcímre