Légy részese és vedd kezedbe a marketing és értékesítési területet az ország egyik elismert kulturális vállalkozásában!

Feladatok:
•    Értékesítést segítő marketing kampányok kidolgozása
•    Marketingmix összeállítása
•    Médiavásárlás
•    Grafikai és nyomdai munkák megrendelése
•    Marketingköltségvetés tervezése és felelős felhasználása
•    Értékesítési bevételi terv készítése, értékesítési volumenek elérése
•    Szponzorációs tevékenység ellátása
•    Kapcsolattartás a gazdasági szereplőkkel

Elvárások:
•    Szakirányú felsőfokú végzettség, vezetői tapasztalat
•    Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
•    Precíz, felelősségteljes munkavégzés
•    B kategóriás jogosítvány
•    Utazási hajlandóság
Előny:
•    Középfokú angol nyelvtudás
•    Kulturális területen szerzett tapasztalat

Cég kínálata:
•    Kihívásokkel teli, változatos munkakör
•    Rugalmas munkaidő
•    Tanulási és fejlődési lehetőség
•    Fiatalos és összetartó csapat
•    Versenyképes javadalmazás

Cégnév:
Kapcsolattartó:
Jobcapital
+36-72-223-223