Civil szervezetünk társadalmi vállalkozásához keresünk értékesítési és marketing koordinátort.

Az új kolléga felel a termékfejlesztésért, a webshop üzemeltetéséért, az Autistic Art termékek online felületen és viszonteladói partnereken keresztüli értékesítéséért.

Értékesítési és marketing koordinátor

Feladatok

  • Új termékek fejlesztésében való aktív részvétel;
  • Új termékek bevezetésének előkészítése (célcsoport meghatározása, piac felmérése);
  • Remarketing tevékenység, a korábbi webshop-os vásárlókkal való kapcsolattartás, az új termékekről való információs levelek készítése, kiküldése, újbóli értékesítési céllal;
  • Webshop hirdetések generálása;
  • Webshop-ra érkező megrendelések kiszolgálása;
  • Webshop tartalmának karbantartása, aktualizálása (tematikus hirdetések előkészítése, új termékek feltöltése, az új termékekről fényképek készítése fotós bevonásával);
  • Kapcsolattartás a meglévő viszonteladói partnerekkel;
  • Viszonteladói partnerek rendszeres látogatása, üzleteikben az Autistic Art termékek elhelyezésének ellenőrzése;
  • Új, potens viszonteladói partnerek megszólítása;
  • Az év végén fokozott vállalati- és céges partnerek kiszolgálása;
  • Meglévő vállalati partnerekkel való kapcsolattartás újbóli értékesítési céllal;
  • Új vállalati partnerek felkutatása;
  • Rendezvényekre való kitelepülés;
  • Éves értékesítés elemzése;
  • Leltár elkészítése;
  • Online számlázás;
  • Grafikussal való kapcsolattartás (új termékek fejlesztésekor design kitalálása a csapattal együtt, a megfelelő információ eljuttatása grafikus felé, menet közbeni egyeztetések lebonyolítása, végleges grafikai tervek elkészíttetése).

Munkakör betöltésének feltételei

  • 2-3 éves releváns munkatapasztalat;
  • Social media felületek készségszintű használata (posztok, hirdetések elhelyezése);
  • Tapasztalat céges ügyfelekkel való kommunikáció területén;
  • Precíz, önálló munkavégzés;
  • Kiváló kommunikációs és együttműködési képesség.

Pályázás során előnyt jelent

  • Shoprenter ismerete (shoprenter riportjának elemzése).

Jelentkezéshez szükséges az önéletrajzon kívül egy rövid, féloldalas motivációs levél, miért is szeretne a civil szektorban dolgozni.

Cégnév: Job Személyzeti Tanácsadó Kft.