A DHL Freight,
Európa egyik legnagyobb közúti szállítmányozója
kollégát keres.

Főbb feladatok:

  • Az értékesítési terület adatbázisainak karbantartásában való részvétel
  • A lokális és központ marketing kezdeményezések és akciótervek aktív támogatása
  • Tenderek elemzői munkájának aktív támogatása
  • A belső rendszerekben történő rögzítések támogatása (telefonhívások és ügyféltalálkozó időpontok rögzítése)
  • Piaci hírek információk követése és megosztása az értékesítési terület dolgozóival
  • Időszakos projektek adminisztartív és elemzői feladataink elvégzése
  • Időszakos marketing projektek támogatása (szervezés, rendezés)
  • Minden további az osztály területén szükséges támogatói munkában való aktív részvétel, amivel az értékesítési terület vezetője megbízza

Elvárásaink:

  • Hasonló területen szerzett gyakorlat előnyt jelent
  • Legalább középfokú végzettség, lehetőleg közgazdasági vagy logisztikai területen
  • Angol nyelvismeret
  • MS Office programok ismerete
  • Jó kommunikációs készség

Amit mi kínálunk:

  • Teljes munkaidő, versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Jó csapat
  • Fejlődési lehetőség

    1185 Budapest, Nemzetközi Repülőtér, DHL épület (264), XVIII. kerület
    Budapest területéről céges busz biztosított

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő
  • Szakmai gyakorlat

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1185 Bud Nemzetközi Repülőtér

Amennyiben szeretnél csapatunkhoz csatlakozni, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat a bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.
A tárgy mezőbe írd be: „Értékesítési és Marketing Gyakornok”