Cégeinkről:

    Társaságunk építőipari- és mezőgazdasági gépek forgalmazásával, szervizelésével, bérbeadásával és alkatrészek értékesítésével foglalkozik.

    A Powered Kft. 1990-es megalakulása óta biztos munkahelyet, tisztes jövedelmet, ezzel biztonságot nyújt dolgozóinak. Nálunk dolgozni kihívást és fejlődést jelentő lehetőségeket biztosít Önnek. A folyamatos tanulás, a teljesítmény alapú fejlődési modell és a rendszeres visszacsatolás eredményeképpen minden kolléga lehetőséget kap arra, hogy céljait elérje és egyéni terveit megvalósítsa. A mindig új feladatok és a fiatalos munkahelyi hangulatnak köszönhetően a Powered Kft. olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.

Feladatok:

    ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENSI FELADATOK:
    • bérgépek diszponitásának nyomon követése
    • szerződések elkészítése, számlázás előkészítése
    • ráfordítások vezetése, naprakész nyilvántartása
    • készletnyilvántartás
    • kapcsolattartás a napi ügyekről a beszállítókkal
    • riportok, kimutatások készítése az üzletágvezetőknek
    MARKETING FELADATOK
    • társasági médialapok vezetése
    • hirdetések összefogása, kezelése
    • kiállításokra való előkészületek, szervezése
    • termékismertetők elkészítése

Elvárásaink:

    • közép vagy felsőfokú végzettség
    • jó kommunikációs készség
    • jó problémamegoldó készség
    • képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára
    • célorientált és felelősségteljes munkavégzés
    • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
    • angol nyelv ismerete írásban és szóban
    • nyitottság új ismeretek befogadására
    • 1 év hasonló területen szerzett tapasztalat előny

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1095 Soroksári utca 150.

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel a munkakör követelményeinek és szívesen dolgozna nálunk, fényképes szakmai önéletrajzát a pályázott munkakör megjelölésével a „Jelentkezem” gombon keresztül várjuk.