POOLMOOD Kft.

Értékesítés és marketing vezető

Cégünk Magyarországon piacvezető a műanyag medencék gyártásában. A Polimedence mindenki számára ismert és elismert márka a magyar uszodatechnika piacon.

Főbb feladatok, munkák:

  • Értékesítés és marketing stratégia kidolgozása
  • Értékesítési csapat vezetése, koordinálása és ellenőrzése
  • Marketing kampányok megvalósítása, az online piaci trendek, innovációk beillesztése a kampányokba
  • Sales csapat motiválása, havi, negyedéves és éves célok kitűzésével
  • Költségvetés megtervezése, riportálása és megvalósítása
  • Az éves értékesítési volumen elérése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • 5 fős értékesítési csapat 30 főre emelése
  • Minimum 3-5 éves értékesítés vezetési tapasztalat
  • CRM rendszerek ismerete (Salesforce, Hubspot)
  • Marketing területen szerzett tapasztalat
  • Marketing és értékesítési trendek ismerte és hatékony használata

Amit kínálunk:

  • Negyedéves bónusz
  • Mobiltelefon, laptop
  • Home Office
  • Kreativitás
  • Lendületes, dinamikus csapat, kihívásokkal teli munkakör

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Cégvezetés, Menedzsment
  • Kereskedelmi, Marketing igazgató

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Alkalmazotti jogviszony

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

CV

Cégnév: POOLMOOD KFT.