Feladatok:

  • Tervezési munkák számítógépes műszaki rajzainak elkészítése (Cad programmal)
  • MS Office programok használata

Elvárások:

  • Szakirányú technikusi vagy Bsc végzettség
  • Jó kommunikációs készség, precizitás
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • AUTOCAD felhasználói szintű ismerete

Előny:

  • Tervezőirodai szakmai gyakorlat
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit Partnerünk kínál:

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú perspektíva
  • Nem csak egy projektre lesz rálátásod!
  • Korszerű munkaeszközöket biztosítunk
  • Kellemes irodai környezet
  • Családbarát vezetőség, segítőkész kollégák
  • Évente 3-4 céges összejövetel, csapatépítők

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, szakmai önéletrajzod a rendszerünkön keresztül tudod feltölteni a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva.

Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda