DOMI Épületgépészet Kft

A DOMI Épületgépészet Kft. és a tulajdonosi körbe tartozó cégcsoport elsősorban Csongrád-Csanád megyei és Budapest területi lefedettséggel van jelen. Tevékenységünk, kiegészítve az adott projekteknél szükséges alvállalkozói kapacitással az építőipar jelentős vertikumát felöleli.

Épületgépész technikus, szerkesztő, rajzoló

Feladatok:

  • Épületgépészeti és közmű tervezési munkában részvétel szerkesztőként, rajzolóként
  • Helyszíni felmérés, munkaközi rajzok készítése
  • Költségvetés készítés elkészült tervek alapján
  • Együttműködés a szakági tervezőkkel

Elvárások:

  • Pontos, precíz, önállóan munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Autocad rajzolói, szerkesztői gyakorlat
  • Határozott, jó kommunikációs készség szóban és írásban

Amit kínálunk:

  • Munkahely 33 éve folyamatosan működő vállalkozásnál
  • 5 év után törzsgárda tagság és ezzel járó havi pótlék
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Egy műszakos munkarend
  • Munkavégzés helye Csongrád megye, Szeged
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Feladatokhoz, felelősséghez illeszkedő versenyképes jövedelem
  • Támogató és inspiráló munkahelyi légkör

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész
  • Műszaki rajzoló
  • Műszaki előkészítő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

Szeged

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: DOMI ÉPÜLETGÉPÉSZET KFT