A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

ÉPÍTŐGÉP SZINTVEZÉRLŐ TERMÉKSPECIALISTA
(ZJ-187)

Feladatok:

  • Trimble építőipari gépvezérlési rendszerek, mérőműszerek értékesítése és terméktámogatása;
  • Műszaki információs és alkalmazástechnikai anyagok összeállítása;
  • Folyamatosan frissített, hatékonyan alkalmazható szakmai segédanyagok biztosítása;
  • A korszerű technológia alkalmazása nyújtotta üzleti előnyök megismertetése, szakmai alapismeretek átadása ügyfelek és értékesítők számára;
  • Új ügyfelek keresése, kapcsolattartás;
  • Szaktanácsadás, műszaki támogatás;
  • Kapcsolattartás a beszállítóval;
  • Piackutatás, marketing;
  • Vezérlő rendszerek telepítéséhez szükséges szerelési ismeretek elsajátítása;
  • Az értékesített rendszerek telepítése, installálása építőgépekre;
  • Ügyfelek helyszíni oktatása, vevőszolgálati támogatása.

Elvárások:

  • Közép-/felsőfokú MŰSZAKI VÉGZETTSÉG (preferáltan gépészet, villamosság, földmérő, geodéta, építészmérnök vagy építőmérnök)
  • 2-3 év releváns munkatapasztalat;
  • FÖLDMÉRÉS, ÉPÍTŐIPARI KIVITELEZÉS, SZINTVEZÉRLŐ RENDSZEREK ÜZEMELTETÉSE/ÉRTÉKESÍTÉSE, FÖLDMUNKAGÉP ÜZEMELTETÉS területén szerzett tapasztalat előnyt jelent;
  • Aktív ANGOL nyelvtudás (írásban és szóban);
  • Marketinges értékesítési szemléletmód;
  • AutoCAD ismeret;
  • Számítástechnikai ismeretek (MS Office);
  • Precíz és önálló munkavégzés;
  • Utazási hajlandóság;
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Munkavégzés helye: Budapest