Automizy Zrt (AUTOMIZY ZRT.)

A Hiventures portfolióban lévő Automizy Zrt. (startup), mesterséges intelligencia alapú email marketing automatizálási szoftvergyártó, aki a legtöbb ügyféllel amerikai piacon rendelkezik, a Protopmail utódja. Automizy nagyvállalati szoftvermegoldása pedig Entermizy ahol Email marketing specialista szakember jelentkezését várunk.

Főbb feladatok, munkák:

    • Leendő és meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás
    • Chat, email és telefonos email marketing automatizálási szoftver support
    • Email marketing szakmai support
    • Meglévő ügyfelek és kampányaik kiszolgálása, kapcsolattartás, koordináció az esetleges fejlesztési projektekbek (API összekapcsolás stb)
    • Email marketing automatizálási rendszerünk (Entermizy) bemutatása / demo a potenciális ügyfeleknek (online/offline), képzések megszervezése a meglévő ügyfeleknek

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
    • Legalább 3 éves tapasztalat email marketing rendszerek használatában
    • Remek kommunikációs készség
    • Kiemelkedő ügyfélkezelés
    • Önállóság, stratégiai gondolkodás, problémamegoldó képesség
    • Kreativitás, önálló vélemény, amit meg is tudsz védeni

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Email marketing automatizálási szoftverismeret
    • Anyanyelvi szintű Magyar és Angol nyelvtudás
    • Prezentációs tapasztalat (előadás készítés és prezentálás)
    • Online prezentációs szoftverek ismerete
    • Ügyfélkapcsolati / support szoftverek ismerete

Amit kínálunk:

    • A szektorban versenyképes fizetés
    • Továbbképzés marketing automatizálási területen
    • Továbbképzés ügyfélkapcsolat menedzsment témára
    • Barátságos és összetartó startup csapat, vidám hangulat

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Magyar - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

1097 Budapest

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, szakmai tréningek

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja angol nyelvű önéletrajzot