Az élet és nem- életbiztosítások teljes palettájával állunk a lakossági és vállalkozói ügyfeleink rendelkezésére, mind saját helyi képviselői hálózatunkon, mind a K&H Bank fióki tanácsadói hálózatán keresztül.

Főbb feladatok

  • kulcsszereped van az életbiztosítási termékeink fejlesztésében, karbantartásában, a mindig változó igényekhez történő alakításában, melyben számítunk ügyfélfókuszodra, pozitív hozzáállásodra, kreatív javaslataidra
  • követed és elemzed a biztosítási piac és a jogi környezet változását, megérted az ügyfelek és az értékesítési hálózatok igényeit, meglátod a kínálkozó üzleti lehetőségeket és ötleteidet önállóan végig viszed
  • előterjesztéseket és szabályzatokat készítesz, felügyeleti adatszolgáltatásokban és informatikai fejlesztésekben veszel részt
  • kapcsolatot tartasz a társterületek kollégáival

Munkakör betöltésének feltételei

  • ebben, a cégünk számára meghatározó munkakörben szükséged lesz a felsőfokú tanulmányaid során megszerzett pénzügyi, befektetési (vagy biztosítási) diplomádra, hasonló munkakörben szerzett tapasztalatodra
  • jól kommunikálsz írásban és szóban is, ha kell, angolul is, érted az ügyfelek nyelvét
  • otthonosan mozogsz a digitális világban, tudod, hogy mitől használható könnyen egy alkalmazás, így hasznos tagja leszel az online alkalmazásokat (értékesítési és ügyfélportál) tervező csapatnak

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Termékfejlesztés
  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1095 Lechner Ödön fasor 9.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.