Ügyfelünk a hazai pénzügyi szektor egyik meghatározó szereplője. A vállalat budapesti központjába keresünk
munkatársat.

Feladatok:

  • Új termékek fejlesztése és kialakítása új és meglévő stratégiai partnerekkel,
  • termékfejlesztési ötletek kidolgozása,
  • jövedelmezőségi számítások készítése,
  • termék kalkulátorok karbantartása, fejlesztése, tesztelése,
  • a lakás-előtakarékossági és cross-selling termékek fejlesztésével, bevezetésével, működtetésével kapcsolatos feladatok ellátása,
  • részvétel a termékstratégia kialakításában,
  • a termékek jövedelmezőségének nyomon követése,
  • hirdetmények és díjtáblák készítése, karbantartása; a termékek értékesítési terveinek elérése érdekében beavatkozási akciótervek kidolgozása.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági, informatikai vagy matematikus végzettség,
  • hasonló munkakörben szerzett 3-5 év tapasztalat,
  • excel magas szintű ismerete (függvények, makrók, stb.),
  • analitikus gondolkodás,
  • rendszer- és folyamatszemlélet,
  • precíz, dokumentált munkavégzés,
  • kiváló csapat munka,
  • stressz tűrőképesség,
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • gyors tanulási képesség.

Előnyök:

  • Lakás-takarékpénztári vagy pénzintézeti tapasztalat,
  • IT területen szerzett tapasztalat,
  • VBA programozás ismerete.

Amit kínálunk:

  • Biztos, szakmai és anyagi háttér,
  • alapfizetés és teljesítményarányos (bónusz) juttatási rendszer,
  • Cafetéria,
  • hosszú távú, biztos együttműködés lehetősége,
  • folyamatos szakmai kihívások és fejlődési lehetőség,
  • dinamikus, szakmailag jól felkészült csapat,
  • komplex, felelősségteljes munka,
  • intenzív termék alapképzés, rendszeres továbbképzések.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Termékfejlesztés
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, akkor kérjük küldje el fényképes pályázati anyagát a „Jelentkezem” gombra kattintva.