Egészségügyi szerkesztő-újságírót keres a RAS Média

A RAS Média egészségügyi újságírói tapasztalattal rendelkező, főállású szerkesztő-újságírót keres az EgészségKalauz.hu-hoz.

Feladatok:

  • Online tartalmak (hírek, cikkek, képek) napi szintű szerkesztése, gondozása, cserélése
  • szakirodalom folyamatos nyomon követése, orvostudomány újdonságait bemutató külföldi szaklapok szemlézése
  • sajtóeseményeken való részvétel, beszámolók írása
  • kapcsolattarás a különféle szakterületek ismert, és elismert szakembereivel
  • gyógyszer-információ kezelése, gyógyszerleírások, orvostudományi szövegek szerkesztése

A munkakör betöltéséhez szükséges tapasztalatok és készségek:

  • Folyamatban lévő vagy befejezett szakirányú felsőfokú tanulmányok
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Office programok felhasználói szintű ismerete (Excel, Word, Powerpoint)
  • Kreativitás, új ötletek
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Megbízhatóság, pontosság
  • Jó kommunikációs készség
  • Proaktív gondolkodásmód
  • önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • gyógyszerpiaci ismeretek
  • Média területen szerzett tapasztalat, médiapiac ismerete
  • egészségügyi végzettség

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Munkába járás támogatása
  • Céges mobil, laptop
  • Kiváló munkahelyi légkör
  • Fiatal, lendületes csapat

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Szerkesztő, Szövegíró
  • Újságíró, Riporter

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

Budapest

Fényképes, szakmai önéletrajzát a Jelentkezem gombon keresztül várjuk!

Cégnév: RAS Magyarország Kft.