Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója
pozícióba keres szakembert, elektronikai termékek nagykereskedelmével foglalkozó partneréhez.

Feladatok:

  • Internetes áruházak és webshopok figyelése.
  • A cég termékeinek és árainak nyomon követése.
  • Kimutatások, riportok készítése a termékek árainak változásáról.
  • A cég termékeihez tartozó reális piaci árak kialakítása.

Elvárások:

  • Erős MS Excel és VBA macro ismeretek.
  • Riportok készítésben szerzett tapasztalat.
  • Jó angol nyelvtudás szóban és írásban.
  • Erős kommunikációs készség.
  • Jó elemzői készség.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Piacelemző, Piackutató
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Szigetszentmiklós

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje Spiller László vezető IT toborzási tanácsadónk részére a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy hívja a +36 30 291 3089-es telefonszámot.