Intretech Hungary Kft

Az Intretech inc. több mint 3000 főt foglalkoztat világ szerte, számos innovatív IoT elektronikai termékek fejlesztés és gyártásával foglalkozik. Az újonan alapított magyaroszági központunkkal a teljes Európai piacot fogjuk lefedni B2B és B2C értékesítésben. Az online értékesítéssel kapcsolatos fejlesztés és operatív munkák irányításához dinamikus, proaktív és felelősségteljes E-commerce Manager munkatársat keresünk hosszú távra.

Folyamatosan bövülö termékeink: Cubinote, Cubitag, Intreplus . com

Főbb feladatok, munkák:

    • Aktív részvétel a webshop kereskedelmi és kommunikációs stratégiájának kialakításában
    • A kereskedelmi és kommunikációs stratégia kivitelezése, ellenőrzése
    • A webshop teljes körű operatív irányítása
    • A webshop csapat operatív munkájának összefogása és irányítása
    • A webshop költségvetésének tervezése és utánkövetése, ellenőrzése
    • A webshop kereskedelmi mutatóinak elemzése (napi, heti és havi riportok készítése)
    • Struktúra, layout és IT fejlesztési javaslatok összeállítása és kivitelezése a külsős partnerekkel
    • Javaslattétel a szortiment összetételére
    • Konkurencia figyelése és elemzése
    • Fogyasztói insightok, trendek figyelése, elemzése és alkalmazása
    • Kapcsolattartás külsős partnerekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Erőteljes marketing és kereskedelmi szemlélet
    • Minimum 2 év e-commerce területen szerzett tapasztalat
    • Digitális platformok és online marketing eszközök alapos ismerete ( SEO, PPC, Adwords, Social media, Blog)
    • Jó analitikus képesség
    • Felelősségteljes munkavégzés
    • Kreativitás, proaktívitás
    • Prémium termékeknek megfelelő vizuális érzékenység és igényesség
    • Angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Vezetői tapasztalat
    • Tapasztalat Amazon, ebay, shopify, magento és egyéb platform kezelésében
    • HTML, CSS, PHP tudás
    • Egyéb nyelvtudás

Amit kínálunk:

    • Dinamikusan fejlődő, stabil cégháttér
    • Kulturált munkakörnyezet
    • Tapasztalattól függően: 220.000 - 400.000 Ft + bónusz

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Külkereskedelmi bonyolító
  • Online értékesítés
  • Marketing, Média, PR
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest X. kerület, Harmat u 208

Havi nettó fizetési keret:

300 000 HUF

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér,mobiltelefon,szakmai tréningek

Jelentkezési határidő:

2018. 11. 24.

Magyar és angol fényképes önéletrajz