A CCC Közép-Európa legnagyobb cipőgyártó vállalata, amely kereskedelmi üzlethálózatot üzemeltet 23 országban, több mint 1200 márkabolttal. Ezen kívül, 16 országban működik online üzletünk. Munkatársaink száma megközelíti a 15 000 főt. 2012-ben kezdtük meg magyarországi tevékenységünket, jelenleg 79 üzletünk van országszerte.

Európa egyik legjobb e-kereskedelmi csapata olyan menedzsert keres, aki szereti a fejlődést, a lehetőségeket és a hatékonyságot, jól megérti a vásárlói igényeket, és a digitális világ a kisujjában van. Olyan tehetséges kollégát keresünk, aki új szintre juttatja az üzletet! 2021-ben Önnel szeretnénk folytatni fejlődésünket!

Központi irodánkba keressük új munkatársunkat a következő pozícióba:

E-commerce vezető

Munkavégzés helye: központi irodánk.

Feladatok:

  • Az online shop működtetése együttműködve a marketing, értékesítési, beszerzési és logisztikai osztályokkal.
  • Az üzletekben az omnichannel, a weboldal, a mobil applikációk népszerűsítése.
  • Content menedzsment, együttműködés az influenszerekkel.
  • Az e-kereskedelmi folyamatok támogatása és továbbfejlesztése, a felhasználói élmény növelése.
  • Jelentések és elemzések készítése.
  • A konverziós arány optimalizálása.
  • Az online versenytársak megfigyelése.
  • Teljesítménymarketing: új üzleti partnerek keresése, versenyelemzés, új eszközök és szolgáltatások tesztelése a piacon, az aktivitások ellenőrzése a hatékonyság szempontjából.
  • A vevőszolgálat irányítása.

Ajánlatunk:

  • Munkavégzés egy fiatal, nemzetközi, digitális csapatban.
  • Legyen Ön az e-commerce „hittérítő”-je a szervezetben.
  • Legyen befolyással a CCC.EU webáruház jövőjére.
  • Hozzáférés e-commerce tartalmú tréingekhez, e-learninghez.
  • Céges laptop és telefon privát használatra is.
  • Versenyképes fizetés, dolgozói kedvezmény, cafetéria.

Elvárásaink:

  • Minimum 2 éves tapasztalat az e-kereskedelem területén.
  • Google Analytics ismerete.
  • Folyékony angol nyelvtudás.
  • Kiváló kommunikációs képesség.
  • Priorizációs képesség.
  • Kiváló adatelemzési képesség.
  • Folyamat- és projektmenedzsment ismeretek.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Power BI, JIRA, Confluence ismerete.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérem, küldje el fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát, motivációs levelét, fizetési igénye megjelölésével a 'Jelentkezem' gombra kattintva.

Cégnév: CCC Hungary Shoes Kft.