E-COMMERCE MENEDZSER

Imádod a könyveket? Szívesen foglalkoznál hivatásszerűen a kultúrával? Akkor csatlakozz az ország egyik legnagyobb könyvkereskedelmi csoportjához, ahol munkáddal te is hozzájárulhatsz az olvasás népszerűsítéséhez.

Felelősségi kör:

Legfőbb feladatod, hogy elérd a libri . hu és bookline . hu webáruházak konverziójának folyamatos növelését és az E-commerce fejlesztések koordinálását.

Azért keresünk, hogy:

  • Folyamatosan fejleszd a webáruházak hatékonyságát és a felhasználói élményt, legyenek fejlesztési javaslataid.
  • Specifikáld a területedhez tartozó fejlesztési igényeket az IT számára, döntés-előkészítő anyagokat és elemzéseket készíts.
  • Részt vegyél az implementálás folyamatában és a fejlesztések hatékonyságának visszamérésében.
  • Teszteld az oldalak teljesítményét és riportokat készíts a teszteredményekről.
  • Találd meg a közös hangot a társosztályokkal és a partnerekkel, hiszen rendszeres kapcsolatban leszel velük.

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel.
  • Tudod, hogy mitől működik hatékonyan egy webáruház.
  • Van már legalább 3 éves tapasztalatod e-commerce területen.
  • Jártas vagy konverzióoptimalizálásban.
  • Magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel.
  • Szívesen olvasol angolul nemzetközi szakmai anyagokat a témában.
  • Erősséged a magabiztos és a félreértéseket kizáró kommunikáció.
  • Szereted ezt az önálló munkavégzést, ezt ebben a pozícióban garantáltan megtapasztalhatod.

Előnyként értékeljük, ha:

  • Ismered valamelyik programnyelv egyikét (HTML, CSS)
  • Jártas vagy Google Analytics és Google Tag Manager felhasználásában.

Amit kínálunk:

  • Izgalmas sokszínű munkakört
  • Versenyképes feltételeket
  • Dolgozói kedvezményeket (pl. könyvvásárlási kedvezmény)

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Projektmanager
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest VI. kerület, Nyugati tér 1.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Libri-Bookline Nyrt.