A MediaMarkt Magyarország cégcsoport Magyarország piacvezető műszaki cikkeket forgalmazó áruházlánca. Folyamatosan keressük a sikerorientált, megbízható munkatársakat, akik képesek önállóan és csapatban is dolgozni. Ha Magadra ismersz a leírás alapján, és szívesen dolgoznál velünk a cégcsoport központjában, akkor jelentkezz
munkakörünkbe.

Ha

  • minimum 1-2 év tapasztalattal rendelkezel az online marketing területén
  • az alábbiak közül mindben jártas vagy: Google Ads , Facebook Ads, Google Tag Manager
  • magabiztosan kommunikálsz angolul a külföldi kollégákkal, megérted a szakmai cikkeket, dokumentációkat, webinarokat
  • egy igazi csapatjátékos vagy
  • precízen és pontosan végzed a feladataidat
  • önálló proaktív és lelkes vagy

    …akkor Téged keresünk!

Feladataid lesznek

  • ROI+ performance marketing kampányok összeállítása, menedzselése
  • Kampányok/aktivitások koncepcionális kialakításában és tervezésében történő aktív részvétel
  • Statisztikák, valamint elemzések készítése
  • Mérések beállítása és felügyelete
  • Megrendelésekkel és számlázással kapcsolatos ügyintézés
  • Társosztályokkal, valamint ügynökségekkel való folyamatos kapcsolattartás

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség Magyarország egyik legnagyobb webáruházánál
  • Folyamatos tanulási lehetőség, innovatív megoldások kipróbálása
  • Nemzetközi kapcsolatok kialakítása. Európa szerte jelen vagyunk és próbálunk tanulni egymástól
  • Modern munkakörnyezet
  • Alkalmanként home office lehetőség
  • Laptop, okostelefon

Előnyt jelent számodra

  • Webáruházi hirdetési tapasztalat
  • Google Analytics ismeretek. Hogy vissza tudd mérni a hatékonyságot. Ha még nem ismered (eléggé), megtanítjuk
  • Google vizsgák
  • Ügynökségen szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Kérjük, a pályázati anyagodhoz csatold a bruttó bérigényedet is. A beérkezett pályázatokat bizalmasan kezeljük.