SITEFACE KFT.

    A magyar piacon több mint 15 éve stabilan működő kereskedelmi cég prémium kategóriás kozmetikumokkal és parfümökkel foglalkozó E-commerce csapatába keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársat. A webshop a magyar piac mellett más külföldi piacokon (szlovák, lengyel) is működik.
    A csapat operatív irányításához dinamikus, proaktív és felelősségteljes E-commerce Manager munkatársat keresünk hosszú távra.

FELADATOK:

  • Aktív részvétel a webshop kereskedelmi és kommunikációs stratégiájának kialakításában
  • A kereskedelmi és kommunikációs stratégia kivitelezése, ellenőrzése
  • A webshop teljes körű operatív irányítása
  • A webshop csapat operatív munkájának összefogása és irányítása
  • A webshop költségvetésének tervezése és utánkövetése, ellenőrzése
  • A webshop kereskedelmi mutatóinak elemzése (napi, heti és havi riportok készítése)
  • Struktúra, layout és IT fejlesztési javaslatok összeállítása és kivitelezése a külsős partnerekkel
  • Javaslattétel a szortiment összetételére
  • Konkurencia figyelése és elemzése
  • Fogyasztói insightok, trendek figyelése, elemzése és alkalmazása
  • Kapcsolattartás külsős partnerekkel

ELVÁRÁSOK:

  • Erőteljes marketing és kereskedelmi szemlélet
  • Minimum 3 év e-commerce területen szerzett tapasztalat
  • Digitális platformok és online marketing eszközök alapos ismerete ( SEO, PPC, Adwords, Social media, Blog)
  • Jó analitikus képesség
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Kreativitás, proaktívitás
  • Prémium kategóriának megfelelő vizuális érzékenység és igényesség
  • Képes legyen jól csapatban dolgozni
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Vezetői tapasztalat előnyt jelent

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Dinamikusan fejlődő, stabil cégháttér
  • Fiatalos csapat
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Jól megközelíthető iroda
  • Tapasztalattól függően: 250.000 - 330.000 Ft + bónusz

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Online értékesítés
  • Üzletfejlesztő
  • Marketing, Média, PR
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest XIV. kerület

Havi nettó fizetési keret:

250 000 - 330 000HUF

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér,mobiltelefon,szakmai tréningek

Ha a pozíció felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a „Jelentkezem” gombon keresztül.