A HD Group bővülő csapatába keres tapasztalt

ELVÁRÁS

  • Minimum 1-3 év tapasztalat DTP operátori/Grafikusi munkakörben
  • Első sorban InDesign és Photoshop magas szintű ismerete
  • Tipográfiai ismeretek
  • Nyomdai előkészítésben, leadásban való magas fokú jártasság
  • Pontos munkavégzés

ELŐNY

  • Reklámanyag készítéssel való tapasztalat (szórólap, heti megjelenésű reklámújság, stb.)
  • Német nyelvtudás
  • Ügynökségi tapasztalat

AMIT AJÁNLUNK

  • Nemzetközi, jól szabályozott folyamatok
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Jó hangulatú munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

    BP, Déli Pályaudvar közelében

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő
  • Tördelő, DTP operátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.