Schawk Hungary Kft.

A Schawk világszerte több ezer munkatársat foglalkoztató multinacionális vállalat, amely elsődlegesen a csomagolóanyagok gyártásához kapcsolódóan biztosít komplex technológiai megoldásokat partnerei számára. A Schawk Hungary Kft. 25 fős magyarországi csapata a csomagolóanyagokhoz kapcsolódó nyomdai előkészítés és flexo klisé gyártás területén működik. Csapatunk támogatásához keresünk repro operátort, a képi fájlok gyártáshoz történő előkészítésére.

Főbb feladatok, munkák:

    • Grafikai anyagok előkészítése, nyomtathatóvá alakítása
    • Hullámkarton-csomagolóanyag grafikai előkészítése (stancszerszámra tervezés)
    • Vágóvonalak rajzolása.
    • Ellenőrzési folyamatok elvégzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • nyomdaipari ismeretek
    • irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, Outlook)
    • Adobe programok ismerete (Illustrator, Photoshop)
    • pontosság
    • precizitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Flexo technológia ismerete
    • hullámkarton-csomagolóanyag gyártásának ismerete
    • Angol vagy német nyelvtudás
    • Esko szoftverek ismerete
    • Proof nyomtatási tapasztalatok

Amit kínálunk:

    Egy nemzetközileg elismert cég biztos háttere Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások.

    Képzés és folyamatos szakmai fejlődés .

    Színvonalas munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2120 Dunakeszi, Pallag utca 26.

Egyéb juttatások:

étkezési jegy, szakmai tréningek

A jelentkezem gomb megnyomása után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.