• Sporttáplálék kiegészítők kereskedelmével foglalkozó,
  • dinamikusan fejlődő cégünk
  • munkatársat keres teljes munkaidőben,
    azonnali munkakezdéssel.

      A BioTechUSA több mint 700 alkalmazottal, csaknem 130 franchise üzlettel, és közel 70 országra kiterjedő forgalmazói hálózattal Európa egyik legnagyobb és legdinamikusabban növekvő sportcélú minőségi táplálék-kiegészítők gyártója és forgalmazója. Küldetésünk a sport és az egészséges életmód népszerűsítése és támogatása. Fiatal grafikai csapatunk bővítése céljából keresünk lelkes, megbízható, elkötelezett munkatársat a fenti pozícióba.

    Feladatok:

    • A cég online és offline grafikai anyagainak szerkesztése
    • Nyelvi- és méretmutációk, termékcsomagolások készítése
    • Tördelés, képszerkesztés, nyomdai előkészítés

    Elvárások:

    • Minimum 3 év tapasztalat DTP operátori munkakörben
    • Photoshop, Illustrator, InDesign, Acrobat/Distiller magas szintű ismerete gyakorlati alkalmazása
    • Tipográfiai ismeretek, esztétikai érzék
    • Igényesség és a minőség iránt való elkötelezettség
    • Nyomdai előkészítésben való magas fokú jártasság
    • Pontos és önálló munkavégzés, részletekre való odafigyelés, teherbírás
    • Alapfokú angol nyelvtudás
    • Ügynökségi tapasztalat előny
    • 3D-s programok ismerete előny

    Amit ajánlunk:

    • Dinamikusan fejlődő tevékenységi terület
    • Lendületes, erős Brand képviselete
    • Hosszú távú, biztos munkahely, fejlődési lehetőség
    • Felelősségteljes munkakör
    • Versenyképes jövedelem

    Állás, munka területe(i):

    • Marketing, Média, PR
    • Grafikus, Képszerkesztő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    Budapest, III. kerület

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a "JELENTKEZEM!" linkre kattintva tud pályázni, fényképes önéletrajzával, portfóliójával és nettó fizetési igénye megjelölésével!