Sporttáplálék kiegészítők kereskedelmével foglalkozó,
dinamikusan fejlődő cégünk
munkatársat keres teljes munkaidőben,
azonnali munkakezdéssel.

    A BioTechUSA több mint 700 alkalmazottal, csaknem 130 franchise üzlettel, és közel 70 országra kiterjedő forgalmazói hálózattal Európa egyik legnagyobb és legdinamikusabban növekvő sportcélú minőségi táplálék-kiegészítők gyártója és forgalmazója. Küldetésünk a sport és az egészséges életmód népszerűsítése és támogatása.
    Fiatal grafikai csapatunk bővítése céljából keresünk lelkes, megbízható, elkötelezett munkatársat a fenti pozícióba.

Feladatok:

  • A cég online és offline grafikai anyagainak szerkesztése
  • Nyelvi- és méretmutációk, termékcsomagolások készítése
  • Tördelés, képszerkesztés, nyomdai előkészítés

Elvárások:

  • Minimum 3 év tapasztalat DTP operátori munkakörben
  • Photoshop, Illustrator, InDesign, Acrobat/Distiller magas szintű ismerete gyakorlati alkalmazása
  • Tipográfiai ismeretek, esztétikai érzék
  • Igényesség és a minőség iránt való elkötelezettség
  • Nyomdai előkészítésben való magas fokú jártasság
  • Pontos és önálló munkavégzés, részletekre való odafigyelés, teherbírás
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Ügynökségi tapasztalat előny
  • 3D-s programok ismerete előny

Amit ajánlunk:

  • Dinamikusan fejlődő tevékenységi terület
  • Lendületes, erős Brand képviselete
  • Hosszú távú, biztos munkahely, fejlődési lehetőség
  • Felelősségteljes munkakör
  • Versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a "JELENTKEZEM!" linkre kattintva tud pályázni, fényképes önéletrajzával, portfóliójával és nettó fizetési igénye megjelölésével!