A Hinora Group Communications
keres.

    Dolgozz neves nemzetközi és magyar márkák anyagain az ország egyik legdinamikusabban fejlődő ügynökségénél, ahol trendi környezet és remek csapat vár rád…

Elvárások:

  • 2-3 év ügynökségi tapasztalat grafikusi / DTP operátori munkakörben
  • adobe Photoshop, Illustrator, InDesign programok magas szintű ismerete
  • tipográfiai ismeretek
  • vizuális igényesség, tervezési feladatok bevonásával
  • nyomdai előkészítésben való jártasság
  • proaktív hozzáállás
  • pontos és önálló munkavégzés, részletekre való odafigyelés, teherbírás
  • pozitív gondolkodás és életszemlélet

Amit ajánlunk:

  • versenyképes fizetés,
  • önálló munkavégzés, felelősségteljes munkakör
  • lendületes, erős Brand képviselete
  • sikerélményekben gazdag feladatok,
  • profi csapat, munkahelyi derű :)
  • hosszú távú, biztos munkahely és megbecsülés

Feladatok:

  • tördelés, képszerkesztés, nyomdai előkészítés
  • offline és online, kreatívok mutációja, adaptációja
  • a szerkesztésekhez szorosan kötődő tervezési feladatok
  • nemzetközi ügyfél print anyagainak szerkesztése

Előny:

  • angol nyelvtudás
  • 3D programok ismerete
  • ügynökségi tapasztalat
  • űrsétában való jártasság (hátha egyszer még jól jön…)

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő
  • Tördelő, DTP operátor
  • Webdesigner
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Várjuk jelentkezésed, fényképes önéletrajzzal és nettó- (bruttó) fizetési igényed feltüntetésével a „Jelentkezem” gombon keresztül.