15 éve működő felnőttképző szervezet az alábbi munkakörre hirdet felvételt:

FELADAT LEÍRÁSA:

  • képzésekhez kapcsolódó dokumentációs igények összeállítása és elkészítésük felügyelete
  • egyes képzésekre beíratások koordinációja
  • statisztikák, kimutatások, dokumentáció napi szintű vezetése
  • kapcsolattartás a hatóságokkal, az ügyfelekkel, képzésben résztvevő szervezetekkel/személyekkel
  • szakmai előrehaladás dokumentálása
  • információ szolgáltatási és statisztikai adatszolgáltatási kötelezettséghez kapcsolódó feladatok naprakész felügyelete
  • papír alapú és elektronikus nyilvántartás vezetése
  • Pályázati projektekhez tartozó elszámolások előkészítése - meglévő dokumentumok ellenőrzése, hiányzók elkészítése, projekt-összefoglalók megírása, archiválásra és elektronikus megőrzésre előkészítése
  • Ügyféltől érkező dokumentumok ellenőrzése, szükség esetén javítása
  • Szervezeti egység tevékenységi körébe tartozó projektek dokumentumainak naprakész elkészítése, rendben tartása és archiválása (rendezvények, képzések, tanácsadások)

ELVÁRÁSOK:

  • minimum 2-3 éves képzési vagy pályázati területen szerzett szakmai tapasztalat
  • következetes, feladatorientált, megoldásközpontú gondolkodás
  • kiemelkedő kommunikációs és kapcsolattartási képesség
  • kiemelkedő szervezési készségek
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

ELŐNY:

  • felnőttképzési törvény ismerete
  • andragógus végzettség
  • felnőttképzési szakértői végzettség
  • angol, mint idegen nyelv ismerete
  • saját tulajdonú személygépjármű

Amit kínálunk:

  • stabil munkakör
  • dinamikus, összetartó csapat
  • önmegvalósítási lehetőség
  • folyamatos képzések

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1043 Csányi László utca 34..

Az önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével a 'Jelentkezem' gombra kattintva várjuk.