A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Kelet-Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzleti megoldások és szolgáltatások területén végzik. A KÉSZ Üzleti Megoldások divíziója a vállalatcsoport tagvállalatainak nyújt számviteli, pénzügyi, informatikai, kommunikációs, humán és dokumentációs szolgáltatásokat.

Új kollégánkat
munkakörben szeretnénk csapatunkban üdvözölni.

Egyéb információ az állásról:

    Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő/ Részmunkaidő

Új munkatársunkra az alábbi feladatokban számítunk:

  • Dokumentumok nyomtatása, sokszorosítása a cégcsoport munkatársai számára
  • Külső ügyfelek részére sokszorosítási, dokumentálási feladatok elvégzése
  • Nyomtatókezelés, kellékanyagellátások biztosítása
  • Posta- és csomagkezelés

Elvárásaink:

  • Középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség, ügyfélcentrikus gondolkodásmód
  • Magas szintű számítógép-kezelői ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Előnyt jelent:

Előnyt jelent:

  • Ügyfélkiszolgálásban szerzett jártasság
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Ms Office, AutoCad, CorelDraw alkalmazások ismerete

Amit ajánlunk:

  • Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatban való részvétel
  • Piacképes jövedelem
  • Vonzó juttatások

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest,IX.kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzával és bérigénye megjelölésével!