A Retro Jeans, Magyarország piacvezető Brand hálózata keres megbízható, a divat iránt elkötelezett, a fejlődésre nyitott, agilis, önálló munkavégzésre képes
munkatársat

Feladatok:

  • A női kollekció megtervezésében, összeállításában való részvétel,
  • Folyamatos trend figyelés,
  • Piaci igények, eladási eredmények nyomon követése az aktuális kollekció tervezésénél.

Elvárások:

  • aktuális irányzatok, trendek ismerete,
  • szakirányú végzettség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • angol nyelvtudás,
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • divat- és stílusérzék,
  • tanulásra, fejlődésre való nyitottság és hajlam,
  • pozitív beállítottság.

Amit nyújtunk:

  • folyamatos fejlődési és előre-lépési lehetőségek biztosítása,
  • stabil munkáltatói háttér,
  • próbaidő után dolgozói kedvezmények.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Divat-, Stílustervező
  • Textiltervező, Ruhatervező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését fényképes, szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.