ahc international 1993 óta magas szintű szolgáltatást nyújt a felső- és középvezetők, valamint munkatársak kiválasztásában és közvetítésében, a hazai és nemzetközi ügyfelek kis-, közép,- nagyvállalatok számára

Megbízónk:

    MEGBÍZÓNK: NEMZETKÖZI 4 CSILLAGOS SZÁLLODA (KÖZÉP-MAGYARORSZÁGI RÉGIÓ)

Feladatok:

  • A szállodaigazgató irányítása alatt:
  • Felelős a szálloda és a kapcsolódó szolgáltatások értékesítéséért a belföldi és külföldi piacokon
  • Irányítja, szervezi, motiválja és ellenőrzi a hozzá tartozó munkatársakat
  • Folyamatosan figyelemmel kíséri a konkurencia árait, kínálatát, követi a piaci változásokat
  • Értékesítési és marketing stratégiát, bevételi terveket készít, kampányokat szervez
  • Összeállítja Revenu Management koncepciót, napi szinten alkalmazza összhangban a szállodalánc standardokkal
  • Személyes kapcsolatot tart fenn a kiemelt ügyfelekkel
  • Bevezeti a szállodát az új piacokra, felkutatja az új üzleti lehetőségeket corporate, MICE, leisure helyi rendezvények szegmensekben, (kapcsolattartás magyar és külföldi rendezvényszervező cégekkel, utazási irodákkal)
  • Szerződéseket készít és karbantartja azokat
  • Kiemelten foglalkozik a szálloda teljes marketing és PR tevékenységével
  • Képviseli a szállodát külföldön és belföldön
  • Szoros kapcsolatot tart a különböző részlegekkel (Front Office, a Food and Beverage)
  • Riportokat készít a vezetőség részére
  • Ügyeletes vezetői műszakot visz

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú
  • Tárgyalási szintű angolnyelv-tudás
  • 4-5 csillagos nemzetköz szállodában, értékesítési & marketing vezetői pozícióban megszerzett, legalább 3 éves gyakorlat
  • Kiváló kommunikációs készségű, ügyfél centrikus profi szakembert keresünk, aki igényes magára, a munkájára, folyamatosan képes fejlődni és fejleszteni, a szálloda jó hírneve és piacképessége érdekében

Ajánlat:

  • Versenyképes alapbér
  • cafeteria, eredmény arányos bónusz
  • rugalmas munkaidő
  • nemzetközi munkakörnyezet
  • szakmai képzések, fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Cégvezetés, Menedzsment
  • Kereskedelmi, Marketing igazgató
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Szállodaipar
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Bács-Kiskun megye

Kapcsolattartó

Jelentkezés az ajánlatra magyar nyelvű, Word formátumú, fényképes önéletrajzzal

Hajnal Éva
ahc international személyzeti tanácsadó

1065 Bajcsy-Zsilinszky út 53.
Tel: +361.316.2800
Mob: +36.30.931.9830