Hirdetés szövege:

    Budapesti digitális nyomda-kötészet-csomagoló üzemünkbe termelési munkatársakat keresünk!

    Cégünk piacvezető sikere a megrendelőink elvárása szerint megtervezett nyomdai és reklám termékek kreatív kidolgozására és preciz legyártására épül.

    Termelési munkatársaink megbízóink tervei alapján előkészítik és legyártják nyomdai, dekorációs, reklám termékeiket. Optimális megoldásokat választva önállóan üzemeltetik digitális gépeinket, nyomdai, kötészeti és csomagoló eszközeinket.

    Szakmailag felkészült munkatársakat keresünk, akinek jó a kézügyessége, műszaki érzéke, esetleg hasonló munkakörben van tapasztalata, valamint tudja értékelni a változatos alkotó munka sikereit.

    Elvárások:

    • középfokú végzettség
    • fiatalos, dinamikus hozzáállás
    • megoldó, gyakorlatias észjárás
    • pontosság, igényesség, jó kézügyesség
    • tanulékony, érdeklődő, nyitott személyiség

    Előnyök:

    • nyomdai-, kötészeti-, csomagoló gépek bármelyikének kezelésében jártasság
    • releváns számítógépes programok ismerete
    • kötészeti technológiák ismerete
    • nyomdai alapanyag, -technológia ismeret
    • dekorációs technológiák ismerete
    • nyomdai (kalkulátor, GYEK, DTP) előkészitési tapasztalat

    Amit nyújtunk:

    • modern munkakörnyezet, korszerű munkaeszközök
    • fiatalos, dinamikus csapat
    • naponta megújuló, változatos feladatok
    • folyamatos szakmai továbbképzés, fejlődési lehetőség
    • versenyképes juttatások
    • egyműszakos munkarend

    Betanításodat és támogatásodat biztosítjuk!

    Amennyiben szereted a papír illatát, naponta látványos termékeket alkotni, jelentkezz fényképes önéletrajzoddal!

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Nyomdász
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1022, BUDAPEST

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér,szakmai tréningek,nyelvtanulás támogatása