Magnetta Kft.

Hirdetés szövege:

    Budapesti reklám nyomda-kötészet-csomagoló üzemünkbe munkatársakat keresünk több munkakörbe!

    Irodai-, oktatási-, reklám-, dekorációs nyomdai termékeket gyártunk megbízóink tervei szerint. Sikerünk záloga megbízóink elképzeléseinek pontos megértése, grafikai és gyártási előkészítése, majd professzionális legyártása.

    Munkatársaink az ügyfélszolgálati egyeztetést követően beérkező munkákat önállóan kivitelezik, üzemeltetik digitális gépeinket, nyomdai, kötészeti és csomagoló eszközeinket.

    Elhivatott ügyfélszolgálati, DTP-s és nyomdai szakembereket keresünk, akinek jó a kézügyessége, műszaki érzéke, hasonló munkakörben van tapasztalata, valamint tudja értékelni a változatos alkotó munka sikereit.

    Elvárások:

    - középfokú végzettség

    - fiatalos, dinamikus hozzáállás

    - kreatív, gyakorlatias észjárás

    - pontosság, igényesség, jó kézügyesség

    - tanulékony, érdeklődő, nyitott személyiség

    Előnyök:

    - nyomdai-, kötészeti-, csomagoló gépek bármelyikének kezelésében jártasság

    - kötészeti technológiák ismerete

    - nyomdai alapanyag, -technológia ismeret

    - dekorációs technológiák ismerete

    - ügyfélszolgálati, értékesítési tapasztalat

    - kiadványszerkesztői, DTP előkészitési tapasztalat

    Amit nyújtunk:

    - modern munkakörnyezet, korszerű munkaeszközök

    - fiatalos, dinamikus csapat

    - naponta megújuló, változatos feladatok

    - folyamatos szakmai továbbképzés, fejlődési lehetőség

    - versenyképes juttatások

    Betanításodat és támogatásodat biztosítjuk!

    Amennyiben szereted a papír illatát és szeretsz naponta látványos termékeket alkotni, jelentkezz fényképes önéletrajzoddal a JELENTKEZEM gombra kattintva!

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Nyomdász
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1022 Budapest, Bimbó út 101.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása