A világ egyik legnagyobb biztosítótársaságának partnere keres

Digitális Marketinges

pozícióba kollégát.

Akit keresünk:

  • nyitott személyiség, aki érdeklődik a digitális marketing iránt
  • kreatív, önálló munkavégzésre képes
  • eredményorientált
  • jó együttműködő készséggel rendelkezik
  • felsőfokú tanulmányait végzi vagy pont most végzett, de már vannak referenciái

Feladatai:

  • brand épités
  • lead generálás
  • weboldal fejlesztés, karbantartás
  • prezentációk, marketing anyagok elkészítése
  • tanácsadás
  • sales kampányok elkészítése

Influencer tapasztalat előnyt jelenthet.

Munkaidő és jövedelem megbeszélés kérdése.

A munkavégzés helye a 13 kerület.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
Marketing munkatárs Budaörs

Éves marketing terv készítése, kivitelezése Kontrolling feladatok költségek,tervezése, ellenőrzése Arculattervezés PR Akciós újságok, és reklám ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Marketing munkatárs Budapest

Éttermünk és apartmanjaink éves marketing és kommunikációs tervének elkészítése Hírlevél, kampányok megálmodása, kivitelezése Promóciós események ... »