Az Extreme Digital – eMAG Kft Magyarország és a régió legnagyobb webáruháza és piactere, több mint 3 000 000 termékkel, 5000 partnerrel, folyamatosan fejlődő applikációval és easbyox. Saját digitlási marketing és reklám tevékenységet folytató csapatunk élére keresünk rátermett, nyitott és vagány operatív vezetőt.

Digitális Marketing vezető

pozícióba

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Egy 5 fős csapatért leszel felelős, olyan embert keresünk, aki kezeli a csapat feladatait, támogatja motiválja a társaságot és természetesen, aki a teljesítményüket is méri majd.
  • Te vezeted majd az eMAG és Extreme digital digitális kampány naptárát, annak hatékony online csatornákon való megvalósulását. Rád bízzuk a hatékony vásárló elérést biztosító stratégia kidolgozását, valamint végrehajtását is.
  • Te fogod menedzselni a fizetett és nem fizetett digitális marketing csatornákat, azok operatív irányítása az éves tervek alapján: ütemezés, kivitelezés, elemzés, hatékonyság mérés lesz a fő fókuszod. Márkastratégiák lefordítása ezekre a csatornákra és a kapcsolódó feladatok kivitelezése, beleértve a social, direct communication és PPC csatornákat is.
  • Nem utolsó sorban pedig légy mindig nyitott a világra, figyelj másokat, gyűjts és honosíts meg új best practice-eket, amik előre visznek minket!

Téged keresünk akkor, ha…

  • Érted és éled mi az a PPC, CPC, CPS, display, GA, SEO, Biding és rajongsz az adatért
  • Felpörget a biznisz, igazi kereskedő szellem vagy
  • Minimum 3-5 év online marketingben szerzett tapasztalatod van
  • Van már tapasztalatod csapatvezetésben
  • Kezeltél már brand és kereskedelmi kampányokat online csatornákon
  • Pontos vagy, precíz és tudod milyen szoros határidőkkel dolgozni
  • Ismered a piacot, és állandóan figyeled az újdonságokat és a trendeket
  • Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készséggel bírsz, angolul is
  • Van tapasztalatod fejlesztési projektekben, szeretsz újdonságokban, innovatív megvalósításokban gondolkodni

Mit kínálunk Neked?

  • Korrekt juttatási csomagot
  • Stabil, fiatalos és pörgős munkakörnyezetet a régió legnagyobb online kereskedelmi vállalatánál
  • Cafeteria juttatást
  • Céges mobiltelefont és notebookot
  • Dolgozói kedvezményt
  • Kihívásokkal teli izgalmas feladatokat
  • Utat a fejlődésre és a kreatív ötletek megvalósítására

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Cafeteria

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Dante International Kft.