A Szerencsejáték Zrt. Kereskedelemfejlesztési Központja jelenlegi és jövőbeli termékeinek értékesítéséhez keres hozzáértő szakembert.

    Feladata egy 4 fős csapatban az online kereskedelmi felületekhez (weboldalak, alkalmazások) kapcsolódó értékesítési tevékenység támogatása, a keresőoptimalizálási feladatok teljes körű ellátása, a konverzió optimalizációs tevékenység segítése.

Feladatai:

  • Felméri, értékeli és nyomon követi az online kereskedelmi felületek teljesítményét a rendelkezésre álló technikai infrastruktúra használatával (kiemelten: Google Analytics 360), visszacsatolást nyújt
  • Ellátja a társasági weboldalak keresőoptimalizálási feladatait mind stratégiai, mind operatív szinten (on és off-page SEO feladatok, technikai SEO auditok készítése, local SEO stb.)
  • KPI-okat jelöl ki, konverziós pontokat azonosít be, javaslatokat tesz az e-kereskedelmi mérőszámok és a konverziós ráták javítására a webanalitikai csapattal együttműködésben
  • Tesztelési feladatokat lát el (weboldalak, alkalmazások), javaslatait visszacsatolja
  • Kapcsolatot tart a házon belüli üzleti területekkel és a külső partnerekkel

Elvárásaink:

  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat online értékesítési vagy digitális marketing területen
  • Google Analitycs és Office szoftverek magabiztos használata
  • SEO eszközök (Google Search Console, Screaming Frog vagy egyéb) magabiztos ismerete
  • HTML, CSS ismeretek
  • Célorientáltság, analitikus szemlélet, pro-aktivitás, önálló munkavégzés képessége
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyt jelenthet:

  • Nagyvállalati környezetben vagy all-service ügynökségnél szerzett internetes kereskedelemmel kapcsolatos munkatapasztalat
  • Google Analytics 360 és/vagy Visual Website Optimizer használatában való jártasság
  • Google Analytics Individual Qualification (IQ)
  • Online kereskedelmi és fejlesztési trendek ismerete
  • Digitális hirdetési és értékesítési megoldások széleskörű ismerete
  • Feladatkezelő rendszerek ismerete (JIRA)
  • Sport szeretete és sportfogadás ismerete (Tippmix, Tippmixpro)

Ezt nyújtjuk cserébe:

  • Izgalmas, értelmes, felelősségteljes feladatok
  • Magyarország legnépszerűbb játékai, nagy kampányok, nagy partnerek
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Kiemelkedő technikai infrastrukturális háttér
  • Segítőkész munkatársak, sokszínű, összetartó csapat
  • Kiszámítható nagyvállalati háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria és egyéb juttatások
  • Jó hangulat

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Projektmanager
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet írásban, szakmai önéletrajzot mellékelve a pozíció pontos megjelölésével a „Jelentkezem” gombon keresztül.