HELIA-D Kft.

Budapest III. kerületében működő, dinamikusan fejlődő kozmetikai termékeket gyártó és forgalmazó cég keres munkatársat az alábbi pozícióba

Főbb feladatok, munkák:

    Fizetett hirdetések

    • Online marketing kampányok koordinálása
    • Facebook, AdWords, Instagram hatékony kampányok létrehozása, kezelése, és újítások ismerete, követése
    • Kampány költségek és licitek követése és meghatározása kampányok optimalizálása

    E-mail marketing

    • E-mail rendszerek mélyreható ismerete
    • Hírlevelek kampányok tervezése
    • Automatizációk tervezése és megvalósítása
    • Szegmensek létrehozása és naprakészen tartása

    Közösségi média

    • Facebook és Instagram oldalak teljeskörű kezelése, nyereményjátékok lebonyolítása
    • Lendületes közösségi élet bevezetése és fenntartása

    Analitika

    • Facebook Business Manager és Google Analytics használata, elemzése
    • Kimutatások, statisztikák és prezentációk készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Legalább 3 év digitális marketing tapasztalat
    • Aktív angol nyelvtudás írásban és szóban
    • Facebook, Google aktív kampány menedzsment tapasztalat
    • Napi szintű Google Analytics használat
    • Proaktív és kreatív probléma-megoldási képesség
    • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
    • Felsőfokú végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Tapasztalat Mailchimp használatában
    • Tapasztalat WordPress tartalomkezelő használatában
    • HTML, CSS ismeretek

Amit kínálunk:

    • Önállóságot igénylő és kihívást jelentő változatos feladatok
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Fiatalos, dinamikus csapat
    • Versenyképes jövedelmezés

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1032, BUDAPEST BÉCSI út 85..

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát a fizetési igény feltüntetésével.