Pannon Egyetem

Bővülő csapatunkba

Digitális Marketing Koordinátor

munkatársat keresünk.

A Pannon Egyetem a Közép- és Nyugat-Dunántúli Régió meghatározó felsőoktatási intézménye. Az Egyetemen öt kar működik: Gazdaságtudományi Kar, Gazdálkodási Kar Zalaegerszeg, Mérnöki Kar, Modern Filológia és Társadalomtudományi Kar, Műszaki Informatikai Kar. Az Egyetem szervezetéhez tartozik a Körforgásos Gazdaság Egyetemi Központ Nagykanizsa, a Zalaegerszegi Egyetemi Központ és a Kőszegi Kampusz. Egyetemünk az oktatási tevékenység mellett kiemelkedő volumenű európai uniós és hazai finanszírozású pályázatok megvalósításában vesz részt, számos tudományterületen végez kutatás-fejlesztési tevékenységet.

Főbb feladatok, munkák:

  • A Pannon Egyetem digitális kommunikációs csatornáinak fejlesztése, kezelése az alábbiak szerint:
    • Az egyetemi weboldal folyamatos kontrollja, tartalomfejlesztési és webmesteri feladatok ellátása. A Pannon Egyetem weboldalának megújításában való proaktív közreműködés (fejlesztés, menüstruktúra tervezés, tartalomkezelés);
    • A Pannon Egyetem központi Social Media felületeink kezelése, megjelenési folyamatainak kidolgozása, kivitelezése, fejlesztése (Facebook, Instagram, TikTok, Youtube, GoogleMaps);
    • Az online csatornákkal kapcsolatos tartalomterv összehangolása, menedzselése;
    • Marketing kampányok tervezése, kidolgozása, menedzselése, valamint PPC hirdetések tervezése és futtatása;
    • Kreatív ügynökségekkel folyamatos kapcsolattartás, illetve az együttműködés menedzselése;
    • Új innovatív marketing csatornák megismerése, javaslattétel a bevezetésükre, fejlesztésükre, azok egyetemi implementációja;
    • Hírlevelek írása, ütemezése (Mailchimp);
    • Google Ads hirdetési stratégia megalkotása
    • Google Analytics fiókok kezelése, beállítások menedzselése, riportok készítése;
    • Keresőoptimalizálás: SEO technikák alkalmazásával minél előrébb rangsoroltatni az Egyetem weboldalát és megjelenéseit a Google találati listájában;
    • Applikációk tartalmi fejlesztése;
    • Egyetemi Webshop megtervezése, managementje;
    • Belső levelezőlisták kezelése;
    • Egyetemi központi kommunikációs emailcímek kezelése;
    • Virtuális és jelenléti rendezvények (kiemelt egyetemi ünnepségek, workshopok, konferenciák, tudományos műhelyek, sajtótájékoztatók, egyéb rendezvények) előkészítése és szervezése;
    • Rendszeres eredménybeszámoló.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • büntetlen előélet,
  • média, marketing vagy kommunikációs területen szerzett felsőfokú végzettség,
  • Legalább 3 éves digitális marketing terén szerzett tapasztalat,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Google Adwords, Google Analytics, a Bing Ads és Facebook hirdetések széles körű ismerete,
  • WordPress/ Joomla tartalomkezelő felület felhasználói szintű ismerete
  • Fejlett IT ismeretek (Pl. G-Suite, Microsoft Office, MacOS, WebinarJam, MailChimp, MailShake, Slack, Zoom, Monday, Trello, QConf, Doodle, Abode Photoshop, Lightroom, Illustrator, InDesign, Joomla, WordPress),
  • jó koordinációs, problémamegoldó, együttműködő és kezdeményező készség, elemző gondolkodás, precíz munkavégzés, pontosság, fejlett íráskészség angol és magyar nyelveken.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • rendezvényszervezői tapasztalat,
  • weboldalfejlesztésben szerzett tapasztalat,
  • egyéb nyelvtudás,
  • weboldal design ismeretek marketing szemlélettel,
  • tapasztalat digitális ügynökségekkel való együttműködés terén,
  • Google Ads vizsga,
  • IT szektorban szerzett tapasztalat,
  • Marketingautomatizációs szoftverek ismerete
  • B-kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, vidám, dinamikus csapat
  • Családbarát munkahely
  • Értékeljük a véleményed és a javaslataid – az innovatív szemléletmód nálunk kulcsfontosságú
  • Versenyképes fizetés
  • Céges laptop

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Médiatervező, Tanácsadó
  • Webdesigner
  • Kommunikáció és PR

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

8200 Veszprém, Egyetem utca 10.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet, bővebb információ a pályázatról a Pannon Egyetem honlapján az álláslehetőségek menüpontban található.

Cégnév: Pannon Egyetem