Alapítónk, Richter Gedeon álma egy sikeres, nemzetközi gyógyszercégről ma is él. Valóra váltjuk minden nap, amikor új hatóanyagokat fedezünk fel, új gyógyszereket vezetünk be, hogy az emberek jobb, teljesebb életet élhessenek. Munkatársaink kikapcsolódását, feltöltődését, egészségét számos értékes szolgáltatással és saját fenntartású létesítménnyel támogatjuk. A Richter munkavállalói és családtagjaik rendelkezésére állnak üdülőink, sportpályáink, uszodánk, óvodáink, orvosi rendelőink, és kétévente komplex egészségügyi szűrővizsgálatot biztosítunk számukra.

A Richter Gedeon Digitális marketing koordinátor munkatársat keres.

Digitális marketing koordinátor

Feladataid

  • A nem vényköteles termékeink nemzetközi markentigjéért felelős
  • Brand Managerek munkájának támogatása
  • Digitális marketing tevékenységek kiemelt támogatása, adatgyűjtés, elemzés, részvétel a projektek végrehajtásában
  • Digitális marketing kampányok megvalósulásának monitorozása, azok riportolása, dashboardok készítése
  • Kapcsolattartás a leányvállalatokkal, társosztályokkal valamint szerződött ügynökségekkel
  • Promóciós anyagok, prezentációk, döntéstámogató anyagok készítésében részvétel
  • Termékek forgalmának monitorozása, adabázisok kezelése, riportok grafikonok, készítése
  • Személyes és online rendezvények szervezése, koordinálása

Amit várunk

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább egy év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Magas szintű MS Office ismeret (Word, Excel, PowerPoint)

Aminek örülünk

  • Nemzetközi tapasztalat
  • Tárgyalóképes orosz nyelvtudás
  • Canva ill. egyéb kreatív fejlesztő programok ismerete
  • Webanalitikai-, email-kampány-, online survey és event platformok, LMS, CMS és CRM rendszer(ek) ismerete

Ami itt vár

  • Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kap
  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalom)
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjuk

Várjuk jelentkezésedet, örömmel látunk a Richter család legújabb tagjaként!

Cégnév: Richter Gedeon Nyrt. Kft.