A világ legnagyobb kommunikációs ügynökség hálózatának tagja (WPP) a Team Red Media integrált ügynökségi modelljébe keresi új kollégáját:

Téged keresünk, amennyiben:

  • 3-5 év releváns tapasztalattal rendelkezel
  • számokat, adatokat kedvelő, elemző típusú személyiséged van
  • munkádat precízen, rendszerezetten végzed
  • profi Excel tudással rendelkezel
  • együttműködőnek, csapatjátékosnak tartod magad
  • képes vagy prioritásokat tartani a munkafeladataiban
  • lelkes és proaktív vagy
  • jól értesz az ügyfelek nyelvén
  • szívesen átadod a tudást, mellyel rendelkezel
  • nyitott vagy az új technológiákra, kihívásokra, képzésekre
  • legalább középfokon beszélsz angolul

Feladatok:

  • online reklámkampányok menedzselése
  • kapcsolattartás médiatulajdonosokkal, médiatervezőkkel, kreatív ügynökséggel, ügyféllel
  • riportok készítése
  • analitikai, elemzési feladatok
  • riportolási, adatbázis rendszer fejlesztése
  • technológiai újdonságok felkutatása, feldolgozása

Előnyként számít, ha:

  • érdeklődsz a webes technológiák iránt (HTML, CSS, Javascript)
  • adatbáziskezelői, adatelemzői vagy adatvizualizációs tudással rendelkezel
  • projekt menedzseri tapasztalattal rendelkezel

Amit ajánlunk:

  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • nemzetközi, kutyabarát munkakörnyezet
  • laptop és mobiltelefon

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest 1065 Nagymező u. 44. 5. em.

Ha úgy gondolod, rendelkezel a fent említett szakmai tudással, és kihívást látsz a feladatokban, küldd el nekünk fényképes önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.