Légy részese a Telenor digitális fejlődésének! A Digitális Csatornák osztályon az online értékesítéssel foglalkozó csapat kampány managert keres egy olyan proaktív csapattag személyében, aki figyelemmel kíséri a nemzetközi trendeket, a digitális marketing megoldások fejlődését. Jelentkezz most
pozíciónkra.

Fő feladatok:

  • PPC és értékesítés fókuszú digitálist kampányok end-to-end menedzselése (kiemelten: AdWords, Facebook, remarketing eszközök, programmatic megoldások)
  • kampányok proaktív tervezése és megvalósítása a havi és éves üzleti célok elérése érdekében
  • részvétel a performance marketing stratégia kialakításában,
  • ATL kampányok átültetése a digitális csatornákra, együttműködve a marketing kommunikációs departmenttel
  • a kampányok nyomon követése, részvétel az optimalizációban, majd riportolásban
  • a rendelkezésre álló eszközök optimális használata a targetek eléréséért (bannerek, social media, hírlevél, MyTelenor app, my.telenor.hu, egyéb eszközök)
  • készletnyilvántartás figyelése, portfólió-fejlesztési javaslatok
  • kapcsolattartás beszállítókkal, a teljesítések ellenőrzése (többek között médiatervezés, médiavásárlás, grafikai tervezés)
  • kapcsolattartás társosztályokkal
  • kampányokhoz kapcsolódó landing page-ek fejlesztése, optimalizása
  • egyszerűbb SEO optimalizálási feladatok (termékoldalak, landing page-ek)

Elvárások:

  • fókuszált munkavégzés és priorizálási képesség
  • tudsz rövid határidőkkel dolgozni
  • eredményorientált személyiség
  • tapasztalat AdWords és Facebook kampányok tervezésében és megvalósításában
  • Google Analytics és Microsoft Office alkalmazások magabiztos használata
  • ügynökségi vagy ügyféloldali tapasztalat digitális marketing területen
  • felsőfokú végzettség
  • középfokú angol nyelvismeret

Miért jelentkezz hozzánk?

    Az természetes, hogy céges laptopot, céges mobilt kapsz korlátlan nettel, sőt családtagjaidnak és barátaidnak is kedvezményes tarifát kínálunk. Rendszeresek a különböző képzések, több online tanulási portálhoz is hozzáférést kapsz.

    A törökbálinti munkalehetőség is vonzó: irodaházunk az egyik legmodernebb az országban, fiatalos berendezéssel, konditeremmel, szaunával, kinti sportpályákkal. Rendszeres buszjárat segíti a munkába- és hazajutást Budapest főbb közlekedési csomópontjairól, Budaörs érintésével.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Törökbálint, 2045 Pannon út 1.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.