K&H Bank Zrt.

Digitális csatorna termékmenedzser

Főbb feladatok, munkák:

Munkád során

  • Te felelsz a Bank elektronikus csatornáinak (például: Internet & Mobile banking, API, Weboldal, Business CRM rendszer) teljes körű üzleti és operatív menedzsmentjéért a termék teljes életciklusa során.
  • A digitális stratégiával összhangban állítod össze a hozzád tartozó termékek fejlesztési tervét és támogatod a fejlesztések megvalósulását.
  • Biztosítod a terméked hatékony és a jogszabályoknak megfelelő működését.
  • Kommunikációs, oktatási és támogatási feladatok elvégzésével segíted az értékesítést, akár az ügyféllel szemben is képviseled a bankot.
  • Szorosan együttműködsz az IT és nem digitális üzleti társterületekkel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú végzettség, előny a gazdasági vagy informatikai, de nem feltétel;
  • angol nyelvtudás;
  • UX, service design érzékenység;
  • kreatív gondolkodási mód, kezdeményezőkészség és jó kommunikáció.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • vállalati e-csatorna rendszerek (tranzakciós, dokumentum kezelő, stb) ismerete;
  • banki értékesítési folyamat ismerete.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest IX. kerület

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: K&H Bank Zrt.