A Roche a világ egyik vezető gyógyszeripari vállalata, amely folyamatosan új megoldásokra törekszik az egészségvédelem számos területén. Több mint száz éve foglalkozunk új, az egészséget szolgáló készítmények és eszközök feltalálásával, kifejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával. Termékeink és szolgáltatásaink a betegségek megelőzéséhez, diagnosztizálásához és gyógyításához járulnak hozzá, így segítve elő egészségünk megőrzését és életminőségünk javulását.
ROCHE (Magyarország) Kft.
pozícióra ír ki pályázatot

    Pozíció pontos megnevezése: Digital Solution Manager
    Szervezeti egység: Diagnosztika Divízió, Diabetes Care Üzletág
    Közvetlen felettes: Country Manager of Diabetes Care
    Munkaidő: heti 40 óra
    Munkaidő beosztás: 9.00-17.30
    Szerződés: Határozatlan idejű

Feladatai:

  • Termékmenedzseri feladatok ellátása: marketing kommunikációs stratégia (ATL/BTL kampányok) kialakítása, marketing tevékenységek tervezése, kivitelezése és ellenőrzése
  • Print és POS anyagok tervezése
  • Digitális marketing tevékenységek támogatása
  • Sales/marketing aktivitások teljes koordinálása
  • Marketing büdzsé nyomonkövetése és szigorú monitorozása
  • KPI-ok nyomonkövetése az értékesítési tervek elérése érdekében
  • Értékesítési és piaci eredmények elemzése, illetve konkurenciafigyelés
  • Szoros együttműködés és kapcsolattartás az értékesítési csapattal és egyéb társosztályokkal
  • Ügynökségekkel való aktív együttműködés
  • Részvétel a globális munkacsoportokban és a hazai szervezet képviselete
  • Regionális meetingeken való aktív részvétel, prezentálás, utazás

Elvárások:

  • Gazdasági (elősorban marketing/üzleti területen szerzett) felsőfokú végzettség
  • Legalább 2 év multinacionális vállalatnál szerzett, termékmenedzseri tapasztalat
  • Social, Digital Media és CRM területen szerzett tapasztalat
  • Erős affinitás az új technológiák és digitális újítások felé
  • Kiváló MS Office ismeretek
  • Erős angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Kiváló analitikai képesség
  • Meggyőző, proaktív személyiség
  • Kitartó, elhivatott, céltudatos személyiség
  • Talpraesett, önálló munkavégzésre képes
  • Terhelhetőség

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér, cafeteria és bónusz)
  • Cégesautó
  • Fejlődési lehetőség
  • Önálló és felelősségteljes feladatkör

Egyéb információ az állásról:

  • Kezdés: azonnal

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Kommunikáció és PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budaörs, 2040 Edison utca 1.

Jelentkezni önéletrajzzal és motivációs levéllel a „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!