Digitális innováció. Közösségi média. Projektmenedzsment. Influencer együttműködés.

Belevágnál? Jelentkezz hozzánk!

Digital Media Planner

Médiaügynökségként online és offline kommunikációs stratégiát és médiaterveket alkotunk, illetve valósítunk meg, és különösen fontos szerepet tölt be a szívünkben a digitális innováció.

Nálunk olyan ügyfelek digitális kampányait tervezheted, mint például a Volvo, Ferrero, Haribo, Campari, egészen az ügyfél brief-től kezdve a megvalósításon át Te lehetsz a használt online csatornák projektmenedzsere, legyen szó klasszikus display hirdetésekről, PPC-ről, közösségi médiáról vagy akár egy influencer együttműködésről.

Digitális tervezőként feladataid lesznek:

  • Online kampányok tervezése, főként display, PPC és social media csatornák bevonásával és azok teljeskörű projektmenedzsmentje
  • Az online kampányok stratégiai tervezésében való részvétel
  • Az ügyfelekkel és az online kiadókkal való napi szintű kapcsolattartás
  • Online médiavásárlás
  • Kampányoptimalizáció, az eredmények felügyelete és folyamatos javítása
  • A kampányok teljesülésének értékelése, riportálása, illetve a kampányokhoz tartozó ad-hoc riportok menedzsmentje

Téged keresünk amennyiben:

  • Online médiatervezési /médiavásárlási /kampánymenedzsment tapasztalattal rendelkezel
  • Széleskörűek a médiapiaci ismereteid
  • Felsőfokú végzettséged van, és minimum középfokon beszélsz angolul
  • Pontos vagy és precíz, az adminisztratív feladatok elvégzésekor is
  • Terhelhető vagy, kiveszed a részed a csapatra háruló feladatokból
  • Önállóan tudod kezelni a párhuzamosan futó feladataidat
  • Lelkes vagy és nem mellesleg szereted a jó humort

Előny a jelentkezés során:

  • PPC rendszerek ismerete (főként Facebook és Google Ads)
  • Adszerver ismeret (Gemius DirectEffect)

Amire Tőlünk számíthatsz:

  • Az ügynökségi munka mellett is figyelünk Rád és a work-life balance-ra
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi ügynökségi háttér

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Médiatervező, Tanácsadó
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Mindshare Kft.