A világ legnagyobb kommunikációs ügynökség hálózatának tagja (WPP) a Team Red Media integrált ügynökségi modelljében új kollégát keresünk az alábbi pozícióba:

Téged keresünk, amennyiben:

  • 2-4 év releváns tapasztalattal rendelkezel
  • jártas vagy a médiaügynökségi munkafolyamatokban
  • követed a piac digitális trendjeit
  • szeretsz és tudsz gyorsan, folyamatosan tanulni
  • képes vagy prioritásokat tartani a munkafeladataiban
  • ügyesen kommunikálsz magyarul és nem akadály akár angolul prezentálni
  • együttműködőnek, csapatjátékosnak tartod magad

Feladatok:

  • digitális kommunikációs stratégiában részvétel, médiatervezés
  • aktív részvétel a kampánytervezési folyamatban, együttműködés a dedikált project teammel mind online, mind offline területen
  • erős kooperáció a kreatív ügynökségi csapattal
  • kapcsolattartás külső partnerekkel, szakmai szolgáltatókkal

Előnyként számít, ha:

  • érdeklődsz programmatic, PPC és social megoldások iránt
  • van adatelemzői affinitásod, adat alapú digitális tervezői szemléletmódod
  • digitális account vagy projekt menedzseri tapasztalattal rendelkezel

Amit ajánlunk:

  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • nemzetközi, kutyabarát munkakörnyezet
  • laptop és mobiltelefon

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Médiatervező, Tanácsadó
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, VI. kerület, Nagymező utca 44.

Ha úgy gondolod, rendelkezel a fent említett szakmai tudással, és kihívást látsz a feladatokban, küldd el nekünk fényképes önéletrajzodat a Jelentkezem gombra kattintva.