Szeretnél egy stabil, innovatív vállalat marketing stratégiájáért felelni? Érdekel digital marketing világa? Akkor nálunk a helyed!

Marketing Manager

Feladataid lesznek:

  • A kereskedelmi tevékenység támogatása marketing oldalról
  • Közösségi média kommunikáció – különböző közösségi média felületek kezelése, frissítése.
  • Honlapon történő kommunikáció – pl. blogolással kapcsolatos feladatok (cikkírás, publikálás, frissítés stb.)
  • Fizetett hirdetések kezelése (meglévő hirdetési stratégia esetén) – pl. Facebook és Google Ads hirdetések, bannerhirdetések kezelése.
  • Hírlevél kommunikáció – saját online kommunikációs csatorna ügyfelek, feliratkozók, érdeklődők felé.
  • Promóciós anyagok gyártás-előkészítése, rendelések bonyolítása
  • Elemzések, kimutatások készítése megadott szempontok alapján.
  • Segítséget nyújt marketing kiadványok, promóciós- vagy értékesítési anyagok összeállításában.

Szeretni fogod ezt a pozíciót, ha:

  • jól beszélsz és írsz angolul
  • alapos és pontos vagy a munkádban;
  • kreatívan közelíted meg a feladatokat, szem előtt tartva a cég irányelveit, stílusát;
  • jó csapatjátékos vagy;
  • szeretsz másokkal ötletelni, de egyedül is képes vagy tervezni, dolgozni

Ezekre a kompetenciákra lesz szükséged, ha eredményes szeretnél lenni:

  • Felsőfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, kimagasló excel szerkesztési tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Rendszerszemlélet; soktényezős, bonyolult és összetett rendszerek, azok működésének, megértése
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Kiváló, aktív angol nyelvtudás
  • Csapatszellem

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • szakmai kihívás és fejlődési lehetőség
  • rugalmas munkaidő
  • emberközpontú, családbarát vállalati kultúra
  • motivált, vidám csapat

Ha szeretnél egy rugalmas, korrekt munkaadónál, fiatalos, jó hangulatú csapatban, kiváló körülmények között dolgozni, küldd el jelentkezésed és csatlakozz egy szuper csapathoz.

Cégnév: Hays Czech Republic