A Sanofi Consumer Healthcare piacvezető a vény nélkül kapható gyógyszer piacon többek között olyan márkákkal, mint az Algoflex, a Magne B6 és a Normaflore.

Digital Marketing Gyakornok

Feladatok

  • A digitális menedzser napi munkájának támogatása
  • Digitális médiakampányok előkészítésében és lebonyolításában való közreműködés
  • Weboldalak készítésében és módosításában való közreműködés
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • nappali tagozatos hallgató
  • érdeklődik a digitális marketing iránt
  • pontosan és precízen dolgozik
  • szeret tanulni és fejlődni
  • angol nyelvtudással rendelkezik, szóban és írásban egyaránt

Amit kínálunk

  • Része leszel egy piacvezető multinacionális cég márkáinak építésében
  • Gyakorlati tapasztalatot szerezhetsz a marketing számos területén
  • Jó hangulatú, fiatalos és támogató csapat része lehetsz

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend

heti 25-30 órás munkavégzésre, azonnali kezdéssel, minimum egy éves időtartamra

Munkavégzés helye

Újpest (1045 Budapest, Tó utca 1-5. Főépület)

Cégnév: Chinoin Zrt. / SANOFI AVENTIS