KPMG HUNGÁRIA KFT.

Digital Marketing Assisztens

Központi szolgáltató csoportjaink feladata, hogy segítsék a szakmai stábokat üzleti céljainak elérésében és biztosítsák a KPMG hatékony napi működését. Ehhez a részleghez tartoznak HR-, IT-, marketing-, pénzügyi és üzletfejlesztési csoportjaink éppúgy, mint korszerű irodaházunk operatív ügyeit intéző csapatunk vagy fordítóink.

Ezt a lehetőséget pont Neked találták ki, ha…

  • főiskolai/egyetemi végzettséggel rendelkezel (preferáltan marketing és/vagy kommunikációs területen),
  • 1-3 év releváns tapasztalattal rendelkezel, nagyvállalati környezetben,
  • magabiztosan kommunikálsz angol és magyar nyelven (szóban és írásban egyaránt),
  • önálló vagy, precíz és megbízható,
  • szeretsz tanulni és mersz kérdezni,
  • magabiztosan kezeled a különböző social media felületeket (Facebook, Instagram, LinkedIn) és szívesen kamatoztatod meglévő ismereteid tartalomgyártásban, szövegírásban,
  • rendelkezel alapvető online marketing ismeretekkel és érdekel a webes felületek szerkesztése,
  • kiváló kommunikációs képességgel rendelkezel és szeretsz csapatban dolgozni.

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • a KPMG online felületeinek (weboldal, intranet, social media) tartalmainak kezelésében, feltöltésében való részvétel,
  • hírlevélszerkesztés, az ügyfélkommunikációért felelős szoftver kezelése, ügyféladatbázissal kapcsolatos feladatok ellátása,
  • online marketing kampányok, projektek támogatása,
  • a KPMG munkáltatói márkájának építése, kapcsolódó online kampányokban való részvétel,
  • riportok, prezentációk készítése a KPMG kommunikációs aktivitásaihoz kapcsolódóan.

Mit ajánlunk számodra?

  • Önálló feladatok várnak, melyek elvégzésénél bármikor számíthatsz a kollégáid támogatására.
  • Rengeteget tanulhatsz a szakmáról, biztosítjuk a fejlődésedet.
  • Formálhatod, alakíthatod a KPMG hazai márkakommunikációját, hozzájárulhatsz felelős működéséhez és küldetésének megvalósításához.
  • Beleláthatsz egy multinacionális vállalat dinamikus és sokrétű tevékenységébe,
  • Ötleteiddel és észrevételeiddel hozzájárulhatsz a közös sikerhez.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, pályázatát a jelentkezés gombra kattintva küldje el.
Cégnév: KPMG Global Services Hungary Kft.