BUSINESS PLUS CONSULTING KFT.
  • • Full service reklámügynökség

  • Főbb feladatok, munkák:

      • tartalommarketing kampányok kitalálása, koncepció kidolgozása, a munkafolyamatokban, lebonyolításban való aktív részvétel
      • social media felületekre napi szinten tartalom gyártása, szövegírás, grafikus koordinálása
      • ügyféligények felmérése, stratégiai és taktikai ajánlatok kidolgozása, prezentálása, kapcsolattartás
      • projektkoordináció, alvállalkozók briefelése tartalommarketing feladatokra
      • média és közösségi média trendek nyomon követése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • legalább 3-4 éves ügynökségi vagy ügyféloldalon szerzett tapasztalat, együttműködés nagy márkákkal elsősorban digitális tartalommarketinghez kapcsolódóan

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • jól ismered a hazai (különösen online) média- és influencer piacot
      • van tapasztalatod kreatív, PR területről és/vagy média oldalról
      • képes vagy kampányok önálló menedzselésére
      • jó kommunikációs- és íráskészséggel rendelkezel
      • terhelhető vagy, szeretsz és tudsz önállóan dolgozni és problémákat megoldani
      • képben vagy az aktuális digitális trendekkel és folyamatokkal

    Amit kínálunk:

      • változatos projektek
      • támogató közeg, inspiráló csapat

      • versenyképes fizetés

    Állás, munka területe(i):

    • Marketing, Média, PR
    • Marketing
    • Online marketing
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1036, BUDAPEST LAJOS 80..

    A "Jelentkezem" gomb kattintása után kérjük csatolja fényképes, szakmai önéletrajzát, rövid motivációs levelét a nettó bérigény megjelölésével!