A Simple alkalmazást és a SimplePay online fizetési megoldást fejlesztő OTP Mobil Kft. új munkatársat keres dinamikusan bővülő, innovatív és fiatalos csapatába. Ha szeretnél egy kreatív, új területeket és piacokat felderítő csapat építő tagjává válni, jelentkezz hozzánk!

    Dinamikusan fejlődő marketing csapatunkba új tagot keresünk. Talán pont Te leszel az? Fiatal, stabil hátterű cégünk kihívásoktól nem mentes sokrétű piaci tevékenységének előmozdításában vállalhatsz szerepet. Saját ötleteidet is kipróbálhatod és megvalósíthatod, és tapasztalataid révén részt vehetsz a marketing stratégia kialakításában és formálásában.

Feladatok:

  • részvétel a cég marketing stratégiájának megvalósításában
  • termékeinkhez kapcsolódó online tevékenységek mérése és elemzése
  • felhasználók szokásainak elemzése termékenként
  • a termékhez kapcsolódó fejlesztési javaslatok kidolgozása
  • a hazai versenytársak termékeinek monitorozása, valamint külföldi minták gyűjtése és elemzése
  • kommunikációs automatizmusok megtervezése, részvétel a kivitelezésben
  • fejlesztési projektek üzleti oldali menedzselése
  • partnerekkel és belső csapatokkal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • 5-8 év e-commerce piacon szerzett termékmenedzseri, digitális értékesítési vagy releváns online marketing tapasztalat akár ügyfél, akár ügynökségi oldalon
  • online marketing eszközök és trendek ismerete, naprakész követése
  • proaktivitás
  • kreativitás, rugalmasság, csapatmunka

Előny:

  • mobilalkalmazáshoz kapcsolódó marketing vagy termékfejlesztési tapasztalat
  • projekt menedzseri tapasztalat előnyt jelent
  • magas szintű ismeretek online marketing és egyéb elemzési eszközök terén
  • adatvizualizáció

Amit kínálunk:

  • változatos munka egy dinamikus, jó hangulatú csapatban
  • motivált, magasan kvalifikált kollégák
  • trendi munkakörnyezet
  • stabil pénzügyi háttérrel rendelkező cég
  • jól megközelíthető munkahely
  • egyéb juttatások

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Marketing
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével, a tárgymezőben a meghirdetett pozíció feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet jelentkezni.