MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Diákmunka - Product Designer

Feladatok:

Mi lenne a feladatod?
•A termékeink felhasználói felületeinek tervezése, átalakítása a terméktervezőktől kapott szempontok alapján

Elvárások:

Téged keresünk, ha:
•Kreatív vagy, az ötletelést soha nem adod fel
•Van arány- és szépérzéked
•Jártas vagy képszerkesztő programokban
•Proaktív vagy és jó kommunikációs készséggel rendelkezel
•Rendelkezel aktív hallgatói jogviszonnyal a következő 2-3 félévben

Külön öröm számunkra, ha:
•Tanultál már szoftverergonómiát
•Terveztél már felhasználói felületet desktopra
•Használtál már Mac-et
•Ismered az Archicad programot vagy közel áll hozzád az építészet világa
•Tudsz angolul

Amit kínálunk:

Gyönyörű környezetben és egy vidám, nemzetközi csapatban várjuk azon diákok jelentkezését, akikben ég a vágy, hogy egy széles célközönség számára élménnyé varázsolják a számítógép használatot.
Bérezés:
1750 Ft/ óra

Egyéb információ:

Mivel foglalkozunk a GRAPHISOFT-nál?

Több mint 30 évvel ezelőtt kezdődött a történetünk, de a célkitűzés azóta is változatlan: a virtuális épületmodell segítségével tegyük élvezetesebbé és hatékonyabbá az építészeti tervezési és kivitelezési folyamatot világszerte ismert innovatív termékeink segítségével, mint az Archicad, BIMcloud, BIMx.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Magyar (Anyanyelvi szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Budapest III. kerület

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Cégnév: MŰISZ Iskolaszövetkezet