MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Diákmunka - Nyomdaipari termékmenedzser gyakornok

Feladatok:

Termékbevezetési folyamatok támogatása;
Termékdokumentációk aktualizálása;
A nyomdaipari értékesítés szakmai támogatása, szorosan együttműködve az illetékes műszaki specialistával, termékmenedzserrel és kereskedővel;
Digitális nyomdagépek és alkalmazások bemutatásában és felhasználói oktatásában történő részvétel;
Segédkezés a weboldal tartalmak naprakészen tartásában a grafikus csapat segítségével;
Új technológiák megismerése, szükség esetén kipróbálása (AR - kiterjesztett valóság, automatizációs egységek, kezelőprogramok).

Elvárások:

Műszaki tanulmányok; (műszaki hátterű felsőoktatásban felsőbb éves tanulmányok)
Tudod vállalni a heti 20 óra munkavégzést, amit rugalmasan tudunk alakítani;
Angol nyelvtudás;
B kategóriás jogosítvány;
Microsoft Office programcsomag felhasználói szintű ismerete;
Megbízható, precíz munkavégzés;
Jó kommunikációs készség;
Erős műszaki affinitás.

Amit kínálunk:

AMIT KÍNÁLUNK |
Multinacionális vállalati környezet;
Versenyképes fizetés;
Fejlődési lehetőség;
Modern technológiák gyakorlati megismerése.
Bérezés:
1500 Ft/óra

Egyéb információ:

AZ INNOVATÍV KONICA MINOLTÁRÓL |
Az irodatechnikai piacon multifunkcionális berendezéseinken túl üzleti és működési folyamatokat támogató IT szolgáltatásokat nyújtunk, melyeknek fontos elemei a munkafolyamat-automatizálás, az IT infrastruktúrára, valamint biztonságra vonatkozó megoldások.

A nyomdaipar és az ipari nyomtatás területén digitális rendszereink mellett szoftveres megoldásokat kínálunk, továbbá üzleti tanácsadással és képzésekkel támogatjuk ügyfeleinket.

IoT videófelügyeleti rendszereink a teljeskörű biztonság nyújtása mellett ügyfeleinknek elemzéseket készítenek.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Magyar (Anyanyelvi szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Budapest XI. kerület

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: MŰISZ Iskolaszövetkezet