MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Diákmunka - Marketing gyakornok

Feladatok:

-A marketing csapat munkájának teljeskörű támogatása,
-Adminisztratív feladatok ellátása,
-Társosztályokkal való folyamatos kapcsolattartás, egyeztetés,
-Részvétel riportok, kimutatások, prezentációk készítésében, médiakampányok menedzsmentjében.

Elvárások:

-Folyamatban lévő főiskolai / egyetemi tanulmányok marketing szakirányon,
-Minimum heti 25-30 óra vállalása,
-Kommunikációs szintű angol nyelvismeret,
-Pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés.

A jelentkezést csak motivációs levéllel együtt fogadjuk el!

Amit kínálunk:

Amit mi kínálunk:
-Versenyképes gyakornoki jövedelem
-Rugalmasság, segítőkészség a cég részéről
-Összetartó, jó hangulatú csapat
-Szakmai fejlődés
-Karrier lehetőség hosszabb távra

Előnyt jelenthet:
-Tapasztalat ebben a munkakörben
-Angol nyelvtudás
Bérezés:
1412 Ft/óra

Egyéb információ:

Ingatlanfejlesztési területen tevékenykedő nagyvállalat. A Futureal-csoport már számos lezárt és folyamatban lévő projekttel rendelkezik Budapest területén.
Mérnöki gyakornok keresés mellett különböző társosztályokhoz keresünk adminisztratív/gyakornoki tevékenységet ellátó diákokat.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

Szükséges nyelvtudás:

  • Magyar (Anyanyelvi szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Budapest VIII. kerület

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: MŰISZ Iskolaszövetkezet