Junior Technical Writer kollégát keresünk dinamikusan növekvő csapatunkba. Csapatunk a meghatározó hazai vállalatok és közigazgatási intézmények számára fejleszt folyamattámogató-, dokumentummenedzsment- és nyilvántartó rendszereket.

Munkatársunként lehetőséged lesz tapasztalatot szerezni a komplex, magas rendelkezésre állású nagyvállalati és közigazgatási rendszerek funkcionális és architektúra tervezésében, megismerni és megérteni változatos szektorokban tevékenykedő ügyfeleink működését, problémáit és elvárásait.

Feladatod részvétel a tervezési folyamatban az igény megértésétől a specifikációk elkészítéséig, valamint a saját fejlesztésű low-code keretrendszer dokumentációjának elkészítése és folyamatos karbantartása.

Feladat:
•Termékekkel kapcsolatos dokumentációk elkészítése, termékinformációs leírások készítése
•Részvétel ügyfeles tervezési workshopokon, az ügyféligények megértése, megoldási javaslatok és alternatívák kidolgozása, részvétel a rendszerek funkcionális és architektúra tervezésében, funkcionális és technikai dokumentációk elkészítése
•Keretrendszerünk dokumentáció elkészítése, folyamatos karbantartása

Elvárásunk legalább heti 30 órás rendelkezésre állás.

Előny:
•Erős analitikus szemlélet, proaktív, önálló problémakezelés képessége
•Jó szóbeli és írásos kommunikációs készségek
•Proaktív érdeklődés új technológiák és módszerek és modellek iránt
•Rendszerelemzési, rendszertervezési tapasztalat
•Informatikai dokumentációs „nyelvezet” és formátum ismerete
•Informatikai angol ismerete
•IT / gazdasági területen szerzett, vagy folyamatban lévő végzettség
•Projektmunkában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
•Hosszú távú munkalehetőség és tapasztalatszerzés
•Bizonyított teljesítmény és elvárt hozzáállás mellett gyors kompenzációs előrelépés
•Rendszer specifikációs és implementációs tapasztalat nagyvállalati és közigazgatási ügyfeleknél
•Magas szakmai tudással rendelkező, fiatal csapat
•Önálló feladatok, folyamatos új kihívások
•Céges eszközök, professzionális irodai környezet
•Rugalmasság tanulmányaiddal kapcsolatban (vizsgaidőszak, gyakorlatok stb.)

Heti munkaidő: 25-40 óra
Elvárt nyelvtudás: magyar, szakmai angol megértés
Munkaidő: 8:30-18:30
Bérezés:
1500-1700 Ft/ óra

Munkalehetőség 17 év feletti nappali tagozatos jogviszonnyal rendelkező diákok részére!