MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Diákmunka - Junior Marketing Automation Assistant

Feladatok:

Ebben a szerepben a feladatod lesz
- A modern marketing folyamatok megtanulása és alkalmazása
- Angol nyelvű online kurzusok elvégzése a marketing szoftver használatához - A tanultak alapján kreatív technikai megoldások kivitelezése csapatban és önállóan
- Folyamatos fejlődés és következetes tudás mélyítés
- Ügyfeleink üzleti növekedésben való segítése online csatornákon keresztül - Kapcsolattartás ügyfelekkel, világos, informatív kommunikációs stílusban
- Heti 20-30 órát tanulással és munkával tölteni

Elvárások:

Amire nálunk biztosan szükséged lesz
- Alapképzésben szerzett diploma
- Magabiztos angol nyelvtudás szóban, írásban és szövegértésben egyaránt - Marketing és sales irányú érdeklődés
- Empatikus, alázatos hozzáállás
- Önállóság és önfejlesztésre való képesség
- Rendszerszemléletű gondolkodásmód
- Stabil internet hozzáférés és számítógép (otthoni munkavégzéshez)
- Jókedv és humor

Nagyon fogunk örülni, ha
- Beszélsz az angol mellett horvát vagy szlovák nyelven
- Már építettél önállóan weboldalt, küldtél ki hírlevelet, kezelsz közösségi oldalakat
- Már érdekelt vagy a technikai részletekben pl. HTML, CSS, API és ezek barátai
- Van tapasztalatod B2B területen
- Irodánkhoz vagy Veszprémhez közeli lakhelyed van

Amit kínálunk:

A csapatunk több tapasztalt és pályakezdő emberből áll, fontosnak tartjuk, hogy ami munkát végzünk, azt élvezzük is! A jó hangulat és vidámság alapkövetelmény, olyan emberek dolgoznak itt, akik szívesen vállalnak feladatokat és bátran meg is valósítják! A segítségkérés nem hátrány, hanem előny.
Bérezés:
1412 Ft/ óra

Egyéb információ:

Szeretnéd megismerni a modern digitális üzleti világot? Érdekelnek a weboldalak? Szeretnéd megtanulni, hogyan gyűjtik a vevőközönségüket? Szívesen segítenél cégeknek felépíteni és hatékonyan kezelni az ügyfél adatbázisukat a legújabb online eszközökkel?
Jelentkezz hozzánk XI. kerületi Móricz Zsigmond körtéren lévő irodánkba és légy tagja digitális marketing ügynökségi csapatunknak!

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Magyar (Anyanyelvi szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Budapest XI. kerület

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: MŰISZ Iskolaszövetkezet