Utazási irodába keresünk adminisztratív területre diák munkaerőt.
Feladatok / Tasks
Fordítás, adminisztráció, adatbázis építés, -formázás és karbantartás, ügyintézés, egyéb kisegítő feladatok (postázás, beszerzés, stb)

Elvárások / Requirements
Angol és német nyelvismeret
MS Office felhasználói szintű ismerete

Bérezés:
1400 Ft/óra

Munkalehetőség 17 év feletti nappali tagozatos jogviszonnyal rendelkező diákok részére!

Cégnév: MŰISZ Iskolaszövetkezet
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
HASONLÓ ÁLLÁSOK
Marketing asszisztens Pest megye

kreatív játékleírások készítése;blogírás;fordítások angolról magyarra, csomagolás, használatik;játékok artwork-jének lokalizálása; magyar név, ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Marketing asszisztens Pest megye

A Marketing asszisztens feladata cégünk marketing tevékenységének adminisztratív támogatása. Új kollégánk feladata lesz, hogy magas szintű adminisztratív ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Marketing asszisztens Pest megye

A cég termékeinek megismertetése, népszerűsítése Árajánlatok készítése Külföldi kereskedő / gyártó cégekkel történő kapcsolatfelvétel Saját marketing ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE