MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Diákmunka - ÉPÜLETGÉPÉSZ SZERKESZTŐ

Feladatok:

Ezek lesznek a feladataid:
• hőtechnikai, légtechnikai kapacitás számítások elvégzése
• kapacitásszámítás eredményének beágyazása BIM modellbe
• épületgépészeti rendszerek BIM modellezése, koordinált, méretezett, precíz modellek létrehozatala projektvezető irányítása mellett (fűtés- és hűtéstechnika, vízellátás, csatornázás, komfort, tűzvédelmi és technológiai szellőzések, közmű tervezés, gázellátás, oltórendszer)
• épületgépészeti rendszerek alap-méretezéseinek elvégzése (hőleadó kiválasztás, csőméretezés, szelepméretezés, anemosztát, légtechnika méretezés BIM szoftver segítségével)
• változtatási kérések modelltérben való kidolgozása a projektvezetőkkel egyeztetve
• gyártókkal, beszállítókkal kapcsolattartás, gépek bekérése
• anyagkigyűjtések lehívása BIM modellből

Elvárások:

Téged keresünk, ha
• épületgépész tanulmányaid mellett szeretnél tapasztalatot gyűjteni, vagy friss diplomás épületgépészként keresed leendő munkahelyed
• magabiztosan kezeled a Revitet vagy más tervezőprogramot (Autocad, Winwatt)
• önállóan, de csapatban is képes vagy minőségi, precíz munkát végezni
• konstruktív, higgadt személyiség vagy

Amit kínálunk:

Nálunk jó dolgozni, mert
♥ fiatalos, lendületes, dinamikus csapat vagyunk
♥ hazai és nemzetközi prémium megbízásokon dolgozhatsz
♥ minden szakág házon belül megtalálható
♥ modern munkakörnyezetben dolgozunk (2019-ben az Év Irodája díjat is megkaptuk)
♥ a régióban elsők között szereztük meg a BSI ISO19650 BIM-minősítését
♥ kreatív feladatok, szakmai fejlődési lehetőség vár rád
♥ folyamatos képzéseket, workshopokat biztosítunk
♥ különleges juttatási csomagunk részeként ingyenesen ebédelhetsz a svédasztalos kínálatunkból, korlátlanul használhatod edzőtermünket, és céges masszázst is biztosítunk számodra
Bérezés:
1647 Ft/ óra

Egyéb információ:

A Lima Design Kft. jelenleg az egyik legnagyobb, magyar tulajdonú építész és belsőépítész tervező cég, közel 20 éves szakmai tapasztalattal, mind nemzetközi, mind hazai piacon.
Prémium ügyfeleink számára a legmagasabb szintű szolgáltatást nyújtjuk, a leggyorsabban a piacon. A portfóliónkban hotelek, műemlékvédett épületek, ipari létesítmények, egyetemek és sportlétesítmények is megtalálhatóak. Jelenleg 5 országban dolgozunk, de célunk a további terjeszkedés Európán belül.
A hatékonyság és a magas minőség alapját kiváló tervező kollégáink, a házon belül található szakágak és az országban elsők között ISO 19650-1 és -2:2018 minősítést szerzett BIM rendszerünk képezik. Minden szakágunk BIM szemlélettel tervez, a legszigorúbb nemzetközi sztenderdeknek megfelelően.
Kollégáinkat folyamatosan képezzük, változatos feladatokon dolgozhatnak, akár nemzetközi projekteken is. Az országban egyedülálló juttatásokkal és inspiráló környezettel biztosítjuk a hátteret ahhoz, hogy nálunk mindenki a legtöbbet tudja kihozni magából.
Cégünk bővülő csapatába ÉPÜLETGÉPÉSZ SZERKESZTŐ kollégát keresünk.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

Szükséges nyelvtudás:

  • Magyar (Anyanyelvi szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Budapest III. kerület

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: MŰISZ Iskolaszövetkezet